Oscary 2019: Lady Gaga nie przyjdzie na galę sama! Kim jest jej partner?

2019-02-24 14:06
Lady Gaga
Autor: Invision/Invision/East News

Gala rozdania Oscarów 2019 to bez wątpienia najważniejsza impreza filmowa tego roku. Wszyscy goście, którzy pojawią się na czerwonym dywanie, chcą zaprezentować się od najlepszej strony. Nikt nie chce też być w tym ważnym momencie sam. Tuż po rozstaniu z Christianem Carino Lady Gaga może liczyć jednak na towarzystwo winnego przystojniaka!

Gdy na początku lutego Lady Gaga pojawiła się sama na gali rozdania Grammy 2019, a na jej palcu nie błyszczał pierścionek zaręczynowy, jasnym było, że w jej życiu osobistym doszło do dużych zmian. Już kilka dni później na jaw wyszło, że gwiazda zerwała zaręczyny ze swoim agentem, Christianem Carino. Dotąd nie wiadomo jednak, jakie były powody rozstania i kto o nim zadecydował.

Tuż przed Oscarami 2019 Lady Gaga nie musi się jednak martwić o męskie towarzystwo. Na gali wokalistka pojawi się w towarzystwie innego, przystojnego mężczyzny. kto to taki?

HOT TEMAT
Bradley Cooper i Lady Gaga - Narodziny gwiazdy

Autor: youtube.com

Oscary 2019: Lady Gaga i Bradley Cooper na scenie. "Shallow" walczy o Oscara

Oscary 2019 - Lady Gaga i jej przystojny towarzysz

Na tak ważną i elegancką galę, jaką jest rozdanie Oscarów 2019, nikt nie chce przychodzić sam! Na szczęście Lady Gaga, która ma za sobą rozstanie, nie będzie musiała stawiać czoła czerwonemu dywanowi samotnie. Gwieździe będzie towarzyszył jej wieloletni przyjaciel i manager, Bobby Campbell.

Nie ma wątpliwości, że Bobby Campbell doskonale sprawdzi się w roli osoby towarzyszącej - jest nieziemsko przystojny, a Gaga doskonale się z nim dogaduje. To właśnie on jako jeden z pierwszych gratulował jej też tuż po zdobyciu Grammy czy Złotego Globu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Grammys 2019! Post udostępniony przez Bobby Campbell (@wanaynay)
NAJNOWSZE