Lady Gaga straciła dwa psy! Postrzelono wyprowadzającego je mężczyznę i porwano

2021-02-25 17:30 es
Lady Gaga
Autor: SAUL LOEB/AFP/East News

Na ulicach Los Angeles doszło do strzelaniny. Poniekąd była w nią zaangażowana Lady Gaga! Mężczyzna, który wyprowadzał jej psy, został postrzelony i trafił do szpitala. Napastnicy porwali dwa buldogi francuskie, najprawdopodobniej należące do Lady Gagi!

Czy Lady Gaga była celem zamachu?! Prawdopodobnie psy gwiazdy zostały porwane! Zajmujący się ich wyprowadzaniem mężczyzna został postrzelony podczas spaceru i trafił do szpitala. Policja Los Angeles potwierdza strzelaninę, lecz nie ujawnia szczegółów.

Co się wydarzyło?!

Lady Gaga straciła psy

Popularnym zajęciem w USA jest wyprowadzacz psów. Pod nieobecność właścicieli taka osoba spaceruje z psiakami. Nie wiedzieliśmy, że to praca z wysokim ryzykiem!

Mężczyzna, który wyprowadzał psy Lady Gagi, został postrzelony! Policja co prawda nie potwierdza oficjalnie, do kogo należą porwane psiaki, ale zagraniczne media przekonują, że to właśnie pupile artystki.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Ostatniej nocy około 21:40 miała miejsce strzelanina w 1500 przecznicy North Sierra Bonita Avenue. Nieznany podejrzany wystrzelił z nieznanego miejsca, trafiając w 30-letniego mężczyznę, białą ofiarę.

Mówił oficer ds. Informacji publicznej Departamentu Policji Los Angeles, Jeff Lee.

Postrzelony mężczyzna trafił do szpitala i jego stan jest nieznany.

Lee dodaje, że sprawa została zaklasyfikowana jako "napaść z bronią". Użyta broń była półautomatycznym pistoletem! Funkcjonariusz potwierdził również, że podczas incydentu „porwano” dwa buldogi francuskie - podobno należące do Lady Gagi.

NAJNOWSZE