Lady Gaga pozbyła się TEGO nałogu! Teraz czas na alkohol? Rozważa to!

2020-05-25 13:02 AM
Lady Gaga
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Życie na kwarantannie zmienia ludzi często na lepsze. Wiele gwiazd dostrzega plusy w zdrowych nawykach i postanawia odstawić używki. Niektórym czas kwarantanny naprawdę służy. Dowodem na to jest Lady Gaga, która rozstała się z jednym nałogiem i rozważa pożegnanie kolejnego!

Życie na świeczniku nie jest łatwe. Wiele gwiazd ukojenie znajduje w używkach. Na szczęście niektórzy z nich często przez kwarantannę zrezygnowali z nałogu. Do grona tych osób dołączyła Lady Gaga, która rozstała się z jednym nałogiem i myśli nad pożegnaniem kolejnego. Piosenkarka nie ukrywa, że miała problem z używkami. Artystka lubiła zapalić i wypić. O ile ten pierwszy nałóg jest już przeszłością, choć wracała do niego przy okazji nagrywania nowego albumu, tak nadal sięga po kieliszek. Lady Gaga sama wyznała, że sięgała po papierosy przez cały czas jak trwała jej praca nad płytą. Jednak gdy tylko przestała nad nią pracować, pożegnała nałóg. Jak stwierdziła uzdrowiła ją muzykę, teraz przyszedł jeszcze czas na alkohol, ale z tym chyba nie będzie tak łatwo.

To była najdziwniejsza i najpiękniejsza rzecz, jaka mogła się wydarzyć. Muzyka naprawdę mnie uzdrowiła. Nie rozumiesz jak się czuję i przez co przeszłam. Byłam w miejscu, gdzie byłam atakowana. – mówiła.

LADY GAGA ROZSTANIE SIĘ Z KOLEJNYM NAŁOGIEM?

Lady Gaga została zapytana też o to, czy planuje również pożegnać się z alkoholem. Wygląda na to, że ten nałóg przysparza piosenkarce więcej problemów, bo nie dała jednoznacznej odpowiedzi. Artystka póki co rozważa porzucenie nałogu.

Jeszcze tego nie zrobiłam, ale byłam z tym przez cały czas pracy nad albumem. Rozważam to. – mówiła.

Hotplota.pl: Brat Billie Eilish okradziony; Orlando Bloom przecenia dom

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE