Lady Gaga

i

Autor: JIM WATSON/AFP/East News

Lady Gaga była w ciąży z gwałcicielem. Poruszające wyznanie gwiazdy

2021-05-21 12:42

Lady Gaga to jedna z gwiazd, która pojawiła się w nowym serialu dokumentalnym księcia Harry'ego i Oprah Winfrey, poruszającym kwestię zdrowia psychicznego. Wokalistka opowiedziała o swoich zmaganiach z depresją i wróciła pamięcią do najbardziej traumatycznego doświadczenia w jej życiu - gwałtu, jaki spotkał ją na początku kariery. Od tej strony jej nie znaliśmy.

Po wyprowadzce Meghan Markle i księcia Harry'ego do Stanów Zjednoczonych wiele osób prognozowało, że Meghan będzie chciała wrócić do Hollywood. Tymczasem od miesięcy znacznie bardziej aktywny zawodowo jest były już royals, a jego żona spędza czas w domu i przygotowuje się do narodzin jej drugiego dziecka. Książę Harry natomiast angażuje się w kolejne projekty, w których kontynuuje to, czym zajmował się w Wielkiej Brytanii.

Książę Harry i Oprah Winfrey stworzyli własny serial dokumentalny poświęcony zdrowiu psychicznemu The Me You Can't See, który zadebiutował już na platformie Apple+. W obszernym wywiadzie z dziennikarką książę Harry jeszcze raz wraca do historii śmierci jego matki i uczuciom, jakie towarzyszyły mu przez lata w monarchii. Mąż Meghan Markle przyznał, że dopiero terapia, do jakiej zachęciła do Meghan, pozwoliła mu rozliczyć się z przeszłością.

>> Książę Harry wyznaje: "Piłem i brałem narkotyki!". "Próbowałem coś zamaskować"

Dokument nie skupia się jednak jedynie na lękach i depresji księcia Harry'ego. W serialu widzimy też inne gwiazdy oraz zwykłych ludzi, którzy opowiadają o swoich traumach i problemach ze zdrowiem psychicznym.

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Lady Gaga wspomina gwałt

Jedną z gwiazd The Me You Can't See została również Lady Gaga. Gwiazda od dawna jest głośną ambasadorką wspierania zdrowia psychicznego i niejednokrotnie wypowiadała się na temat własnych problemów. W dokumencie księcia Harry'ego otworzyła się jednak jak nigdy wcześniej. Wokalistka wyznała, że w wyniku gwałtu - o którym mówiła po raz pierwszy w 2016 roku - była w ciąży.

Lady Gaga przechodziła też czas, w którym samookaleczała się.

Miałam 19 lat i pracowałam w biznesie, a producent powiedział mi: „Zdejmij ubranie”. A ja się nie zgodziłam. Wyszłam, a oni powiedzieli mi, że spalą całą moją muzykę. I nie przestawali. Nie przestawali mnie pytać, a ja po prostu zamarłam i… nawet nie pamiętam.

- wyznała.

Lady Gaga przyznała, że nawet teraz wracają do niej epizody zespołu stresu pourazowego i depresji. Wspominając kolejne lata po gwałcie wróciła do momentu, gdy z powodu nawracającego bólu trafiła do szpitala. To wtedy lekarz zalecił, by zaczęła współpracę z psychiatrą.

Najpierw poczułam pełny ból, potem zdrętwiałam. A potem byłam chora przez tygodnie i tygodnie, tygodnie i tygodnie, a później i zdałam sobie sprawę, że to był ten sam ból, który czułam, gdy osoba, która mnie zgwałciła wysadziła mnie w ciąży na rogu. Przed domem moich rodziców, bo wymiotowałam i chory. Ponieważ byłem maltretowana. Miesiącami byłam zamknięta w studiu.

Myślałam, że moje zdrowie psychiczne stanowi problem, kiedy byłam bardzo młoda. Cięłam się, kiedy byłam bardzo młoda. Wiesz, dlaczego nie warto się ciąć? Wiesz, dlaczego nie warto rzucić się na ścianę? Wiesz, dlaczego samookaleczanie się nie jest dobre? Ponieważ to sprawia, że ​​czujesz się gorzej. Myślisz, że poczujesz się lepiej, ponieważ pokazujesz komuś: „Słuchaj, to boli”. To to nie pomaga.

- powiedziała.

Gwiazda przyznała jednak, że od lat uczyła się, jak wyjść z tamtego stanu i dziś czuje się już coraz lepiej.

Spodziewaliście się, że Lady Gaga ma za sobą tak trudne doświadczenia?