Kylie Jenner zsikała się w majtki! Upiła się przy kręceniu filmu z Kendall Jenner [WIDEO]

2021-03-03 17:29 es
Kylie Jenner, Kendall Jenner
Autor: Jackson Lee / Splash News/EAST NEWS

Kylie Jenner zaprosiła siostrę do wspólnego nakręcenia wideo. Wraz z Kendall Jenner nagrywała Drunk Get Ready With Me. I jak sama nazwa wskazuje, obie się upiły. Z relacji w social media wynika, że pijana Kylie Jenner... zsikała się w majtki! Musicie to sami zobaczyć...

Kylie Jenner niewiele zabrakło, żeby zostać najmłodszą miliarderką świata. Gwiazda zrobiła fortunę na kosmetykach. Produkty Kylie Cosmetics sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Zainspirowana własnym sukcesem celebrytka uruchomiła kolejną markę - Kylie Skin. Tym razem z produktami do pielęgnacji.

Jednak biznes to nie wszystko. Kylie Jenner dobrze, wie, że trzeba się promować. A robienie zabawnych challengów na YouTube świetnie się sprawdza. Razem z Kendall Jenner nagrała #drunkgetreadywithme. Efekt? Pijana Kylie Jenner posikała się w majtki.

Pijane Kylie i Kendall Jenner kręcą tutorial makijażowy

Jak sama nazwa wskazuje #drunkgetreadywithme wymaga alkoholu. Kendall Jenner sprytnie wykorzystała okazję, żeby wypromować swoją nową markę tequili - 818.

W social mediach jest kilka urywków z planu filmowego. Pijane Kylie i Kendall Jenner zrobiły sobie całkiem niezłe makijaże. Im później, tym ciekawiej. Kompletnie wstawiona Kylie Jenner wyznaje, że zmoczyła spodnie. Zresztą... sami zobaczcie:

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Stormi będzie dumna z mamy, gdy dorośnie do oglądania YouTuba ;)

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE