Kris Jenner idzie w ślady Kylie i Kim Kardashian! Zastrzegła już znak towarowy

2021-02-22 20:30 es
Kris Jenner
Autor: Rex Features/East News

Tym razem to córki zainspirowały Kris Jenner. Momager postanowiła pójść śladem Kylie Jenner i Kim Kardashian. Zagraniczne media donoszą, że Kris Jenner zarezerwowała kilka znaków towarowych. Ich nazwy wskazują jasno - gwiazda będzie startować z własną marką kosmetyczną.

Gdy rodzina Kardashian Jenner ogłosiła, że legendarne show Keeping Up With The Kardashian się kończy, wszyscy zachodzili w głowę, czym teraz zajmie się momager. Pojawiły się pogłoski, jakoby Kris Jenner miała założyć własną markę kosmetyczną.

Po kilku tygodniach okazało się, że Kardashianki podpisały umowę z nowym producentem. Teraz zbędą produkować program dla Hulu.

To jednak nie znaczy, że Kris Jenner porzuciła marzenia o wejściu do branży beauty.

Kris Jenner tworzy własną markę kosmetyków

Biznes beauty cieszy się w ostatnich latach ogromnym powodzeniem. Własne linie kosmetyków założyło już mnóstwo gwiazd - Rihanna, Jennifer Lopez, Selena Gomez czy Halsey.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Nie można mówić o kosmetykach gwiazd, be wspomnienia o Kylie Jenner i im Kardashian. Zdaje się, że zainspirowały Kris Jenner do działania.

TMZ donosi, że Kris Jenner wykupiła kilka znaków towarowych. Niektóre z nich to „Kris Jenner Skincare”, „Kris Jenner Beauty” i „Kris Jenner Skin”. Podobno głowa rodu Kardashian Jenner chce umieścić swoje nazwisko na szerokiej gamie produktów, w tym zapachach i produktach do pielęgnacji paznokci.

Do tej pory Kris Jenner współtworzyła kilka kolekcji dla Kylie Cosmetics. Powtórzy komercyjny sukces córek pod własnym szyldem?

NAJNOWSZE