Kylie Jenner załamana skandalem z Jordyn Woods! Powinna zerwać przyjaźń? [GŁOSOWANIE]

2019-02-20 14:50
Kylie Jenner i Jordyn Woods
Autor: Lauren/WWD/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Najlepsza przyjaciółka Kylie Jenner zrobiła rzecz niewybaczalną - wdała się w romans z chłopakiem przyrodniej siostry Kylie, Khloe Kardashian. Tristan Thompson został tym samym najbardziej znienawidzonym przez klan Kardashian mężczyzną, a Jordyn natychmiast trafiła na czarną listę. Kylie trudno jest jednak przekreślić lata przyjaźni. Jak postąpi wobec nielojalnej koleżanki?

Kylie Jenner ma prawo do wyrzutów sumienia. To ona wprowadziła Jordyn Woods na salony, poznała ją ze swoją rodziną i sprawiła, że Jordyn poczuła się niczym pierwszoligowa celebrytka. Gdyby nie ona, Khloe Kardashian nigdy nie poznałaby jej ze swoim chłopakiem i ojcem swojej córki - Tristanem Thompsonem. Czasu nie można jednak cofnąć i cały świat mówi teraz o romansie Jordyn i Tristana.

>> Tristan Thompson miał zdradzać Khloe Kardashian z najlepszą przyjaciółką Kylie Jenner

Czułości między Jordyn Woods a Tristanem Thompsonem, do których doszło kilka dni temu w nocnym klubie, to ostateczny gwóźdź do trumny jego związku z Khloe Kardashian. Oczywiście można pokusić się o stwierdzenie, że gdyby nie Jordyn, Tristan zdradziłby Khloe z inna kobietą - taki brak lojalności ze strony bliskiej osoby boli jednak jeszcze bardziej.

HOT TEMAT
Khloe Kardashian, Jordyn Woods

Autor: instagram.com

Przyjaciółka Khloe Kardashian rozprawia się z nielojalną Jordyn Wood. Co jej napisała?

Kylie Jenner wyrzuci Jordyn Woods z domu?

Amerykańskie media donoszą o fatalnym stanie Khloe Kardashian, która załamała się po wyjściu na jaw kolejnego romansu Tristana Thompsona. Nie lepiej czuje się jednak Kylie Jenner, która również czuje się zdradzona przez Jordyn Woods i nie wie, jak powinna postąpić.

Jordyn Woods to bowiem bez wątpienia jedna z najbliższych osób Kylie. Celebrytki mieszkały razem przez długi czas, a obecnie Jordyn nadal gości się w jednym z domów Kylie. Jordyn towarzyszy Jennerce również poczas wakacji i imprez. Dotąd wydawało się, że to bratnie dusze.

Kylie próbuje wszystkiemu zaprzeczyć. Jest rozdarta i nie wie, jak poradzić sobie z tą sytuacją. Khloe jest bardziej rozczarowana, że zdradził ją ktoś tak bliski rodzinie. Nie może w to uwierzyć ... Tristan i Jordyn zdecydowanie trzymali się blisko siebie i byli bardzo zalotni. Tristan w pewnym momencie ją obejmował. Jordyn była przy nim przez cały czas, a on śmiał się i uśmiechał. Jordyn przebywała w domu Tristana, imprezując z nim i jego przyjaciółmi do wczesnych godzin porannych. Siedzieli razem na kanapie, rozmawiali i przytulali się godzinami. Przez całą noc była między nimi chemia i wszyscy to widzieli...

- zdradza źródło TMZ.

Po tym, jak skandal wyszedł na jaw, internauci zaatakowali profil Jordyn Woods na Instagramie. Zdecydowana większość z nich oczekuje, że Kylie Jenner wyrzuci ją ze swojego domu i swojego życia.

NAJNOWSZE