Tristan Thompson miał zdradzać Khloe Kardashian z najlepszą przyjaciółką Kylie Jenner

2019-02-20 9:38
Khloe Kardashian
Autor: instagram.com

Stało się to, czego spodziewaliśmy się od dawna. Tristan Thompson i Khloe Kardashian zerwali. Powodem rozstania miały być oczywiście kolejne zdrady sportowca. Jednak tego, z kim rzekomo Tristan Thompson zdradzał Khloe Kardashian nie przewidział nikt. To podobno najlepsza przyjaciółka Kylie Jenner, Jordyn Woods!

Takiego obrotu spraw nikt nie przewidział! To, że Tristan Thompson nie będzie wierny było raczej wiadomo. Sportowiec od miesięcy bardziej interesował się obcymi kobietami niż Khloe Kardashian.

Jednak nikt nie spodziewał się z kim Tristan Thompson zdradzi Khloe Kardashian. Najnowsze doniesienia są szokujące. Nóż w plecy celebrytki miała wbić... najlepsza przyjaciółka Kylie Jenner!

Podobno Jordin Woods i Tristan Thompson razem imprezowali 17 lutego. Jednak ich zachowanie miało świadczyć, że są sobie znacznie bliżsi, niż zwykli kumple...

Teraz Kylie Jenner jest w fatalnym położeniu. Cała jej rodzina oskarża jej najlepszą przyjaciółkę o zdradę. Czy faktycznie do tego doszło?

Tristan Thompson romansował z Jordin Woods?

Jordin Woods od lat dobrze się zna z rodziną Kardashian Jenner. Kylie Jenner to jej najlepsza przyjaciółka. Jordin Woods nawet mieszka w jednym z apartamentów Kylie Jenner razem z nią. Dziewczyny niedawno były też na wspólnych wakacjach.

Teraz Kylie Jenner jest rozdarta. Cała rodzina oskarża jej najlepszą przyjaciółkę o zdradę!

Wszystko miało się rozegrać 17 lutego. Tristan Thompso, Jordin Woods i ekipa znajomych byli na koncercie Drake'a. Potem razem imprezowali.

Oboje byli bardzo zalotni. Widać było między nimi chemię! Siedzieli razem na kanapie i rozmawiali przytuleni godzinami do wczesnego rana

Donosi źródło Hollywood Life.

Kiedy Khloe Kardashian usłyszała, że Jordin Woods wbiła jej nóż w plecy, nie mogła uwierzyć. W obronie przyjaciółki stanęła też Kylie Jenner. Jednak sporo znajomych potwierdza, że Jordin Woods nie była lojalną koleżanką...

Gdzie tu jest prawda?

HOT TEMAT
Kylie Jenner Stormi Webster Jordyn Woods Instagram

Autor: instagram.com/kyliejenner/

Kylie Jenner Stormi Webster Jordyn Woods Instagram

Kylie Jenner i Stormi Webster ruszyły na wspólne wakacje. W babskim wypadzie towarzyszyła im najlepsza przyjaciółka Kylie, Jordyn Woods.

NAJNOWSZE