Przyjaciółka Khloe Kardashian rozprawia się z nielojalną Jordyn Wood. Co jej napisała?

2019-02-20 13:22
Khloe Kardashian, Jordyn Woods
Autor: instagram.com

W otoczeniu rodziny Kardashian Jenner trwa dramat. Prawdopodobnie chłopak Khloe Kardashian zdradził ją z... najlepszą przyjaciółką Kylie Jenner. Celebrytka nabrała wody w usta, ale jej znajomi nie mają wątpliwości. Przyjaciółka Khloe Kardashian, Malika Haqq nie ma wątpliwości, że Jordyn Wood okazała się nielojalna. Rozprawia się z nią na instagramie!

Takiego skandalu w rodzinie Kardashian Jenner jeszcze chyba nie było! To, że Tristan Thompson nie popisał się i znowu zdradził Khloe Kardashian raczej nikogo nie dziwi. Od tygodni mówiło się, że bardziej interesują go obce kobiety, niż matka jego córki...

Jednak nikt się nie spodziewał, że kobietą, z którą Tristan Thompson zdradzi Khloe Kardashian jest przyjaciółka rodziny!

Jordyn Wood to wieloletnia przyjaciółka Kylie Jenner. Mieszkała w jej apartamencie, jeździła z nią na wakacje i najwyraźniej uwiodła partnera siostry!

Chociaż na razie oficjalnie niczego nie wiadomo, to znajomi rodu Kardashian Jenner mają już swoje zdanie. Przyjaciółka Khloe Kardashian, Malika Haqq nie zamierza udawać, że wierzy w niewinność Jordyn Wood.

Malika Haqq atakuje Jordyn Wood

To może być drama roku! Przyjaciółka Khloe Kardashian atakuje przyjaciółkę Kylie Jenner. Malika Haqq nie ma wątpliwości, że Jordyn Wood posunęła się za daleko w relacji z Tristanem Thompsonem.

W internecie pojawił się filmik z roześmianą Stormi Webster. Jest tam także napis: Stormi Webster czekająca w Calabasas, aż Jordyn zapakuje swoje manatki i wyniesie się z domu Kylie...

Przyjaciółka Khloe Kardashian, Malika Haqq nie mogła nie skomentować czegoś takiego...

Ten motylek nie jest lojalny

Czekamy na rozwój wydarzeń!

NAJNOWSZE