Kylie Jenner skończyła 23 lata! Kardashianki zarzuciły ją starymi zdjęciami

2020-08-11 10:11 KP
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kylie Jenner, jeszcze do niedawna tytułowana najmłodszą miliarderką wśród amerykańskich celebrytów, skończyła właśnie 23 lata. Bez względu na to, czy Jennerka nieco zawyżyła fakty dotyczące swojego majątku, można z całą pewnością stwierdzić, że jej osiągnięcia jak na ten wiek są imponujące. Czego jeszcze można jej życzyć?

Kylie Jenner ma za sobą pełen emocji dzień. Córka Kris Jenner skończyła 10 sierpnia 23 lata i jak na najsłynniejszą celebrytkę Ameryki przystało, została zarzucona życzeniami od mniej lub bardziej znanych przyjaciół. Oczywiście mogła liczyć też na swoje siostry i mamę, które w gorących słowach zachwycały się na Instagramie solenizantką.

Jak zawsze, fani mogli liczyć na archiwalne zdjęcia, którymi z okazji urodzin którejś z krewnych dzieli się klan Kardashianów.

Sonda
Co myślisz o młodszej Jennerce?

Kylie Jenner obchodzi urodziny

Całą masę młodziutkiej Kylie Jenner na swoim profilu pokazała jej mama. Kris Jenner złożyła córce gorące życzenia i przyznała, że Kylie "zachwyca ją wszystkim, co robi w życiu".

Kim Kardashian, o której wiele osób mówi, że Kylie jest jej najpoważniejszą konkurentką do miana najsłynniejszej w rodzinie, wrzuciła kilka wspólnych zdjęć z przyrodnią siostrą.

Nie mogę uwierzyć, że masz 23 lata !!!! Najzabawniejsza i najbardziej lojalna osoba na świecie! Szukanie zdjęć i znajdowanie tak wielu zabawnych wspomnień sprawia, że ​​jestem bardzo szczęśliwa! Kocham cię bardziej niż możesz sobie to wyobrazić!

- napisała Kim.

Kolejne zdjęcia z dzieciństwa dodała Khloe Kardashian. Trzeba przyznać też, że Khloe wzniosła się na szczyty podniosłych słów, pisząc na Instagramie o urodzinach siostry!

Twoja miłość, humor, hojność, pewność siebie, empatia, urok, siła to tylko kilka rzeczy, które kocham i uwielbiam w tobie !! Motywujesz mnie i budzisz podziw. Wszyscy jesteśmy tak szczęśliwi, że cię mamy. I szczęśliwsi, inspirując się tym, jaką niesamowitą mamusią, siostrą, córką i kobietą biznesu jesteś. Bycie twoją siostrą jest jednym z największych błogosławieństw, jakie otrzymałam od życia. Masz serce z litego złota. Po spotkaniu z tobą każdy jest lepszy. Serdecznie dziękuję Bogu każdego dnia za Ciebie i resztę mojej rodziny! Obyś nadal była otoczona błogosławieństwami, miłością, szczęściem i śmiechem! Będę cię kochać do końca czasu! Z przyjemnością spędzę wieczność, udowadniając to 💕

- napisała.

Do życzeń na Insta Story ograniczyły się za to Kourtney Kardashian i Kendall Jenner.

Czego Wy życzycie Kylie Jenner z okazji jej 23. urodzin?

NAJNOWSZE