Kim jest Anastasia Karanikolaou? Przyjaciółka Kylie Jenner wygląda jak jej bliźniaczka

2020-08-08 18:00 es
Kylie Jenner
Autor: THEREALSPW / SplashNews.com/East News

Gdy przyjaźń z Jordyn Woods się rozpadła, Kylie Jenner zbliżyła się z inną koleżanką. Na instagramie Anastasia Karanikolaou wygląda jak jej bliźniaczka! Kim jest nowa bff najmłodszej z rodu Kardashian Jenner?

Jeszcze kilka lat temu Jordyn Woods zgodnie z prawdą była nazywana najlepszą przyjaciółką Kylie Jennner. Dziewczyny nie tylko spędzały razem czas, ale także prowadziły razem interesy. Wszystko skończyło się, gdy Jordyn Woods stanęła między Khloe Kardashian, a jej facetem.

Z bólem serca Kylie Jenner stanęła po stronie siostry i zakończyła znajomość. Niedługo później znalazła nową BFF. Anastasia Karanikolaou to koleżanka jeszcze z czasów szkolnych. Od jakiegoś czasu zaczęła regularnie pojawiać się na instagramie Kylie Jenner. A to już oznaka wielkiej zażyłości!

Kylie Jenner i Anastasia Karanikolaou wyjeżdżają razem na wakacje i ogólnie spędzają ze sobą sporo czasu. Często stylizują się przy tym na bliźniaczki. Podobieństwo faktycznie jest uderzające! I chociaż my podejrzewamy w tym udział chirurga, to Kylie Jenner zapewnia, że robiły tak już w liceum.

Co poza tym wiemy o nowej BFF Kylie Jenner?

Kim jest Anastasia Karanikolaou?

1. Była sławna, zanim wypromowała ją Kylie Jenner

Wiele osób poznało Stassie po tym, jak zaczęła spotykać się z Kylie. Jednak sławna była już wcześniej. Karanikolaou miała ogromne zasięgi w social mediach - na Instagramie, Twitterze, YouTube i Vine. Ma prawie osiem milionów obserwujących na Instagramie i nieco ponad 500 tysięcy subskrybentów YouTube.

2. Jest modelką

Anastasia Karanikolaou pojawiła się w kilku magazynach, w tym w Teen Vogue. Pracowała także jako modelka dla Good American i Pretty Little Thing, których właścicielkami są odpowiednio Khloe i Kourtney Kardashian.

3. Ma swoją linię produktów

Podobnie jak jej najlepsza przyjaciółka, Stassie jest również nastawiona na biznes. Ma linię kostiumów kąpielowych o nazwie TJ Swim. Przyznała, że Kylie odegrała kluczową rolę w procesie projektowania. Stassie prosiła przyjaciół o wypróbowanie jej kostiumów, przed wypuszczeniem.

4. Z Kylie zna się od dawna

Stassie i Kylie spotkały się w księgarni, gdy były młode. Stassie miała wtedy około 11 lat i szybko zaprzyjaźniła się z Kylie i jej siostrą Kendall. Później do paczki dołączyła Jordyn Woods. Przez jakiś czas dziewczyny nawet mieszkały we trójkę w domy Kylie.

5. Operacja plastyczne

Anastasia Karanikolaou przyznała się do dwukrotnego poprawiania piersi oraz regularnego powiększania ust.

6. Tatuaże

Stassie ma kilka tatuaży na ciele. Na prawym biodrze ma wytatuowane po grecku „Crazy Beautiful Life”. Ma również motyla oraz serce. Ponadto wydziarała sobie datę urodzin siostry rzymskimi cyframi. Z okazji urodzin Travisa Scotta zrobiła sobie z Kylie Jenner pasujące tatuaże - napis Stormi.

NAJNOWSZE