Kim Kardashian i Kanye West wrócili z wakacji. Teraz czas na... rodzinny CAMPING!

2020-08-10 19:24 nk
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Kim Kardashian i Kanye West wrócili z rodzinnych wakacji ostatniej szansy. Paparazzi przyłapali parę na lotnisku w Kalifornii. Nie jest to jednak koniec planu naprawy małżeństwa. Teraz Westowie planują drugą część urlopu - tym razem na campingu. Oczywiście nie takim zwykłym, a w wersji GLAMOUR!

Kim Kardashian i Kanye West ostatni tydzień spędzili z dziećmi na Dominikanie. Para wynajęła przypominającą twierdzę posiadłość, by zapewnić sobie prywatność i spokój od paparazzich. Wszystko po to, by nic nie zakłócało ich starań o naprawienie relacji i uratowanie małżeństwa.

Kim i Kanye na wakacjach, część 2.

W niedzielę, 9 sierpnia 2020, paparazzi przyłapali całą rodzinę, gdy po urlopie wysiadała z samolotu w Miami. Mimo, że ich miny nie wskazywały na sukces wyjazdu - Kim Kardashian wyszła pierwsza w towarzystwie dzieci i ochroniarza, a Kanye West szedł kilka kroków za nią - tabloidy donoszą, że to nie był stracony czas. Amerykańskie media doniosły, że celebryci "spędzili dobry rodzinny tydzień na Dominikanie", a także, że "Kim i Kanye dogadują się".

To jednak nie koniec "naprawczych" wakacji Kim i Kanyego. Jak donosi amerykański serwis TMZ, para zabiera czwórkę swoich dzieci na kolejny rodzinny wyjazd. Tym razem celem jest Kolorado, gdzie kochający przepych i luksus małżonkowie zdecydowali się na dość nietypową dla siebie formę wypoczynku.

Westowie zarezerwowali ponoć sobie na najbliższe dni... camping! Oczywiście nie taki zwykły, a w wersji glamour. Glamping to coraz popularniejsza forma wypoczynku, wybierana przez ludzi spragnionych kontaktu z naturą i warunkami polowymi, ale nie aż tak bardzo, by zrezygnować z wyszukanych wygód.

Myślicie, że pod luksusowym namiotem uczucia Kimye zakwitną na nowo? ;)

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE