Poród Kylie Jenner już niedługo! Celebrytka zorganizowała baby shower

2021-12-15 11:45

Już wkrótce rodzina Kylie Jenner się powiększy! Na świat przyjdzie kolejne jej dziecko. Data porodu zbliża się wielkimi krokami. Skąd to wiemy?

Kylie Jenner już jest mamą. W 2018 roku na świat przyszła jej pierwsza córeczka Stormi. Całą ciążę Kylie ukrywała przed światem i mediami.

Gdy urodziła, obiecała fanom, że przy kolejnej ciąży już tak nie postąpi i będzie internautom zdawać relacje z tego, jak się czuje. Jak obiecała, tak zrobiła. Gdy dowiedziała się, że spodziewa się kolejnego dziecka, poinformowała na Instagramie followersów. Od tamtej pory co jakiś czas wrzuca w social media fotki z powiększającym się brzuszkiem.

Kylie Jenner: data porodu

I choć Kylie zapewniła, że będzie relacjonować przebieg ciąży, to nie robi tego nachalnie. Do mediów przedostają się tylko te rzeczy, o których sama powie, a mówi mało. Na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie odbędzie się poród, ani jakiej płci będzie drugie dziecko Kylie i rapera Travisa Scotta, chociaż fani mają inne zdanie. ;)

» Brzuszek Kylie Jenner rośnie! Według internautów zdradziła też płeć dziecka

Jak czytamy na stronie TMZ, prawdopodobnie poród odbędzie się już niedługo. Media twierdzą, że w ubiegły weekend Kylie zorganizowała dla najbliższych baby shower, czyli imprezę, na której świętuje się fakt, że niedługo na świecie pojawi się dziecko. Zaczerpnięta z USA impreza, także w Polsce robi się coraz bardziej popularna. 

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Zobacz też, jaką modnisią jest mała Stormi!

Źródła podają, że Kylie bawiła się w swoim domu, gdzie razem z nią obecna była rodzina oraz przyjaciele. Dla wielu osób to dowód na to, że wkrótce na świat przyjdzie drugie dziecko celebrytki. Baby shower organizowany jest tuż przed porodem!

Myślicie, że Kylie urodzi jeszcze w tym roku?