Brzuszek Kylie Jenner rośnie! Według internautów zdradziła też płeć dziecka

2021-10-22 22:02

Pierwszą ciążą Kylie Jenner udowodniła, że jeśli chce - zdoła ukryć się przed mediami. Przy okazji dziecka numer dwa, nie zachowuje już takiej ścisłej tajemnicy. Choć jest oszczędna w publikowaniu zdjęć z brzuszkiem, nie można powiedzieć, że nie robi tego w ogóle. Zobaczcie, jak rośnie Kylie Jenner!

Kylie Jenner to jedna z najpopularniejszych celebrytek świata. Jej profil na Instagramie obserwuje 277 milionów osób! Wydawać by się mogło, że tak znana postać nie będzie w stanie niczego ukryć przed mediami. A jednak! Gdy Kylie Jenner zaszła w pierwszą ciążę - zniknęła. Do opinii publicznej trafiały tylko pogłoski, żadnych twardych dowodów.

Teraz Kylie Jenner spodziewa się drugiego dziecka. I chociaż już nie ukrywa ciąży, jest oszczędna w publikowaniu zdjęć z brzuszkiem. A ten rośnie coraz bardziej!

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Brzuszek Kylie Jenner coraz większy

Gwiazda opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie. Widzimy na nim cień Kylie Jenner z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem.

Rośniemy ?

Napisała Kylie Jenner.

Gwiazda opublikowała to niedługo po tym, jak rozpaliła internet. Według fanów, zdradziła płeć drugiego dziecka. W środę opublikowała zdjęcie samochodu z błękitnym wnętrzem. Na fotkę załapały się również buty ze sznurówkami w tym samym kolorze.

Dla internautów to jasny znak, że tym razem Kylie Jenner urodzi syna!

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?