Caitlyn Jenner

i

Autor: Backgrid/East News

Caitlyn Jenner wyrzucona z restauracji! Powód może szokować

2021-12-14 8:38

Caitlyn Jenner opublikowała post, w którym dissuje swoją do niedawna ulubioną restaurację! Obsługa znanego lokalu wyprosiła ojca Kendall i Kylie Jenner z powodu, który wielu może szokować. Czym zawiniła Caitlyn Jenner?

Spoiler: nie poszło o brak maseczki, czyli dość częsty obecnie powód konfliktów na linii klient-obsługa lokalu. Okazuje się, że Caitlyn Jenner nie zawiniła tym, czego NIE założyła, ale tym, co na sobie miała!

Oburzona celebrytka opisała zdarzenie w mediach społecznościowych i zapowiedziała, że więcej nie pojawi się w tej restauracji!

Caitlyn Jenner wyrzucona z lokalu. Powód? Dziurawe jeansy!

Dress code w restauracjach i klubach nikogo nie powinien dziwić, ale mogłoby się wydawać, że w miejscach takich, jak Hollywood, gdzie pojawiają się czasem bardzo ekscentryczne gwiazdy, obsługa lokali stara się nie zwracać tak wielkiej uwagi na ubiór gości. Jeśli w znanej restauracji pojawia się znany piosenkarz czy sportowiec, to rzadko się zdarza, że nie zostanie obsłużony - nawet, jeśli postanowił wybrać się na kolację w dresie. 

Najwyraźniej Caitlyn Jenner założyła, że jest tak znaną osobą, iż nie musi przywiązywać wielkiej wagi do własnego stroju. Bardzo się pomyliła! Obsługa restauracji w Beverly Hills Hotel wyprosiła ojca Kylie i Kendall Jenner za... dziurawe jeansy!

@bechillshotel pie****lę waszą okropną obsługę za nie pozwolenie mi na zjedzenie lunchu z powodu niewielkiego rozdarcia na jeansach. Wstydźcie się. Ohyda. Wspierałam was przez lata. Nigdy więcej.

- napisała w swojej relacji mocno wzburzona Caitlyn Jenner.

Sonda
Co myślisz o wypraszaniu za niewłaściwy ubiór?

The Beverly Hills Hotel to jedno z bardziej znanych miejsc w gwiazdorskiej okolicy, ale bynajmniej nie wymaga się w nim smokingów i balowych sukni. Widać to choćby na oficjalnych fotkach hotelu.

Najwyraźniej ktoś z obsługi uznał jednak, że podarte jeansy to już o krok za daleko.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH