Kylie Jenner po wielu miesiącach zdradziła imię syna. Aż trudno uwierzyć jak go nazwała

Kylie Jenner - syn
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Choć syn Kylie Jenner już 2 lutego skończy rok, fani do tej pory nie wiedzieli, jakie imię postanowiła mu nadać. Pierwszy wybór spotkał się z ogromną krytyką, postanowiła więc je zmienić. Nie dzieliła się tym z szerszą publiką. Po długim czasie doszła do wniosku, że nadeszła odpowiednia pora. Na co zdecydowała się celebrytka?

Rodzina Kardashian-Jenner zazwyczaj stawia na otwartość ze swoimi widzami. W końcu mają własne reality show, w którym pokazują swoje życie od A do Z. Tym bardziej fani byli zaskoczeni decyzją najmłodszej córki - Kylie. Kobieta przez długi czas ukrywała informację dotyczącą tego, jak nazywa się jej drugie dziecko. Dodatkowo chroniła jego prywatność, nie ujawniając twarzy malucha. Od jego narodzin minął prawie rok, a ciekawość zżerała internautów. Cóż, mogą być zadowoleni, gdyż influencerka w końcu postanowiła przedstawić maleństwo szerszej publice. Trzeba przyznać, że wybór jest naprawdę oryginalny!

Maffashion o nowej piosence Shakiry! Ona też ma trudnego ex!

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65

Jak nazywa się syn Kylie Jenner?

Kylie Jenner już wcześniej nadała imię swojemu synkowi. Chłopiec miał nazywać się "Wolf", co zdecydowanie nie przypadło do gustu internautom. Kobieta zdecydowała, aby je zmienić, rzekomo nie czuła, że jest odpowiednie. Tę informację ukrywała prawie przez rok, żeby po tym czasie ujawnić ją na swoich mediach społecznościowych. Imię, które nadała młodszej ze swoich pociech brzmi "Aire". Trzeba przyznać, że jest to naprawdę interesujący i oryginalny wybór!

Alec Baldwin odpowie za nieumyślne spowodowanie śmierci. Czy pójdzie do więzienia?

Imiona dzieci Kylie Jenner

Dla Kylie Jenner nietypowe imiona dzieci nie są niczym nowym. Swoją pierworodną córkę nazwała Stormi, co również jest naprawdę ciekawą opcją. Imię jej syna może być nawiązaniem do tego, jak zwie się jej córeczka. W końcu "storm" oznacza burzę, a "air" powietrze. Może się to odnosić do ich usposobienia!

Sonda
Podobają Ci się imiona nadawane przez rodzinę Kardashian-Jenner?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE