Maffashion o nowej piosence Shakiry! Ona też ma trudnego ex!

Maffashion
Autor: Akpa

Nowa piosenka Shakiry robi furorę na całym świecie. Jest chętnie komentowana nie tylko przez internautów, ale również celebrytów. Swoją opinię na jej temat postanowiła wyrazić Maffashion. Jej zdanie na ten temat nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, w końcu sama ma za sobą trudne rozstanie z ojcem jej dziecka. Co ma do powiedzenia influencerka?

Najnowszy utwór Shakiry zdobył miliony fanów na całym świecie. Ludzie chętnie komentują tekst, stawiając się po jej stronie, bądź wręcz przeciwnie. Głos na ten temat postanowiła zabrać jedna z najpopularniejszych polskich influencerek - Maffashion. Kobieta została zapytana przez swojego obserwatora o to, co uważa na temat znanej wokalistki i jej byłego męża. Jej odpowiedź była jednoznaczna i jasna. Zdecydowanie można z niej wywnioskować, jakie jest jej zdanie w tej kwestii! Jak wiadomo, ona również ma za sobą trudny związek, jednak jak zauważył fan, nigdy nie prała brudów na forum publicznym.

Michał Wiśniewski wciąż apeluje o krew. Opowiedział o stanie zdrowia mamy

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Maffashion o piosence Shakiry

Maffashion na swoim instastory została zapytana o to, co uważa o sytuacji z Shakirą i Pique. Choć nie odpowiedziała na to pytanie, wypowiedziała się na temat piosenki. Przyznała, że utwór może być hymnem dla wielu kobiet. Inlfuencerka uważa, że naprawdę wpada w ucho. Można wywnioskować, że hit Shakiry przypadł jej do gustu.

Związek Maffashon i Fabijańskiego

Zakończenie związku Maffashion z Fabijańskim należało do trudnych. Choć kobieta wolała nie zabierać głosu na ten temat publicznie, ojciec jej dziecka nie miał z tym problemu. Jak wiadomo, mężczyzna był podejrzewany o zdradę. To samo miało miejsce w przypadku związku Shakiry z Gerardem Pique. W takim wypadku Julia Kuczyńska mogłaby móc utożsamiać się z tym numerem. Myślicie, że dla niej też stanowi hymn?

Sonda
Jesteś fanem Shakiry?
Maffashion
Autor: Screen z IG: maffashion_official
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE