Kylie Jenner już URODZIŁA? Prawdę miał zdradzić przypadkiem Travis Barker!

2021-12-28 7:51

Kylie Jenner urodziła w tajemnicy drugie dziecko?! Fani celebrytki są przekonani, że Kylie i Travis ponownie utajnili przyjście na świat swojej pociechy. Prawdę miał przypadkiem zdradzić chłopak Kourtney Kardashian. Travis Barker opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym widać pewien ważny szczegół...

Kylie Jenner i Travis Scott już raz to zrobili, dlatego fani są przekonani, że i tym razem para nie pochwaliła się narodzinami dziecka. Kiedy 3 lata temu na świat przyszła ich córka Stormi Webster, Kylie i Travis czekali z ogłoszeniem radosnej nowiny niemal tydzień. Mało tego! Większość fanów nie miała nawet pojęcia, że Kylie jest w ciąży. Celebrytce i jej chłopakowi udało się utrzymać ten fakt do samego końca w tajemnicy.

Kiedy Kylie Jenner zaszła w ciążę ponownie, para już tego nie ukrywała. Ale i tym razem pod koniec ciąży gwiazda zniknęła z pola widzenia, dlatego najnowsze doniesienia mogą okazać się prawdziwe. W sieci pojawiła się właśnie informacja, że Kylie Jenner prawdopodobnie urodziła już drugie dziecko! Fani są o tym przekonani, a dowodem ma być zdjęcie z Instagrama... chłopaka jej siostry!

Kylie Jenner już urodziła?

Travis Barker, który od kilku miesięcy spotyka się z Kourtney, zamieścił na Insta zdjęcie zrobione podczas świątecznej imprezy u Kardashianów. Widzimy na nim szczegół, który zdaniem wielu fanów jednoznacznie zdradza, że w domu była młoda mama z niemowlakiem. Musi chodzić o Kylie, bo nikt inny z rodziny Kardashian/Jenner nie ma obecnie małego dziecka!

Na fotce z Instagrama Travisa Barkera widać na pierwszym planie do połowy wypełnioną buteleczkę do karmienia niemowlaka! Czyżby należała do Kylie Jenner?

Jeśli tak, to oznacza to, że celebrytka i jej chłopak ponownie postanowili ukryć przed fanami narodziny drugiego dziecka! Dlaczego mieliby to zrobić?

Odpowiedź jest prosta: dla większej uwagi mediów :) W święta news o narodzinach dziecka Kylie Jenner mógłby nie utrzymać się zbyt długo na czołówkach serwisów, dlatego gwiazda mogła zdecydować, że warto poczekać z ogłoszeniem radosnej nowiny na lepszy moment. 

MATRIX Zmartwychwstania. Trenuj jak Neo | ESKA XD - Fit vlog #38
Czy Kylie Jenner już urodziła drugie dziecko?

i

Autor: instagram.com / Travis Barker Zdjęcie z Instagrama Travisa Barkera