Kanye West kupił dom za 4,5 miliona dolarów. Na przeciwko Kim Kardashian!

2021-12-27 23:00

Kanye West i Kim Kardashian byli jednym z najbardziej znanych małżeństw świata. Jednak na początku roku celebrytka złożyła dokumenty rozwodowe. Raper nie odpuszcza i zaczyna walczyć o swoją żonę, choć ta ma już nowego chłopaka. Teraz Kanye West kupił nowy dom. Naprzeciwko Kim Kardashian!

Kim Kardashian i Kanye West przez lata wzbudzali wielkie zainteresowanie. Byli jednym z najsławniejszych małżeństw świata. Razem doczekali się czwórki dzieci oraz wielkiej fortuny.

W 2014 roku wspólnie kupili gigantyczną posiadłość w Hollywood Hidden Hills. W remont włożyli 20 milionów! Gdy prace się zakończyły, ich małżeństwo chyliło się ku upadkowi... Na początku tego roku Kim Kardashian złożyła dokumenty rozwodowej. Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych mediów, Kanye West zgodził się, by to ona zatrzymała posiadłość.

Teraz dowiadujemy się, że Kanye West kupił nowe lokum...

NAJDROŻSZE Prezenty Na Święta. LISTA Z DUBAJU | ESKA XD - Radio Eska #38

Kanye West kupił dom naprzeciwko Kim Kardashian

Wygląda na to, że to nie będzie łatwy rozwód. Kim Kardashian złożyła wniosek o formalne uznanie jej za singielkę. Argumentowała, że Kanye West nie odpowiada na jej pisma o rozwodzie.

Co więcej, raper publicznie błaga swoją żonę o powrót. Teraz postawił kolejny krok. Kanye West kupił dom naprzeciwko Kim Kardashian! Zapłacił za niego 4,5 miliona dolarów. Dom liczy 3651 stóp kwadratowych i jest w nim 5 sypialni.

Poza tym do Kanye West należą jeszcze posiadłości na rancho w Wyoming.

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?