Kylie Jenner

i

Autor: Backgrid/East News

Kylie Jenner wróciła na Instagram! To pierwszy raz od tragedii na Astroworld

2021-12-26 17:05

Na początku listopada odbył się festiwal Astroworld, którego pomysłodawcą jest Travis Scott. Wydarzenie przyciągnęło tłumy fanów muzyki rapera, ale raczej nikt nie będzie go dobrze wspominał!

W pewnym momencie na evencie doszło do tragicznych wydarzeń. Tłum pod sceną z nieznanych przyczyn zaczął na siebie napierać, co w konsekwencji doprowadziło do tego, że nawzajem zaczęli po sobie deptać. Bilans: kilkaset osób rannych i 10 ofiar śmiertelnych! Najmłodsza miała zaledwie 9 lat!

Wydarzenie było oczywiście szeroko komentowane w mediach. Nie zabrakło słów krytyki i mnóstwa pozwów pod adresem rapera.

Muzyczne gwiazdy składają świąteczne życzenia czytelnikom ESKA.pl!

Tuż po wydarzeniu Kylie Jenner czyli ukochana Travisa Scott zamilkła. Celebrytka, która uwielbiała regularnie wrzucać fotki na Insta, dosłownie zapadła się pod ziemię. Z pewnością chciała uniknąć ewentualnego hejtu.

Teraz wraca. Po ponad miesięcznej przerwie opublikowała w social mediach zdjęcie.

Kylie Jenner wraca na Instagram

Kylie Jenner jako ostatni post opublikowała tuż przed festiwalem Astroworld, czyli 4 listopada. Najnowszy post natomiast pochodzi z 24 grudnia. Co na nim znajdziemy?

Celebrytka w ramach świątecznego lenistwa odkopała archiwalne zdjęcie Kris Jenner, która pozuje na tle charakterystycznych ozdób. Niestety nie wiadomo z którego roku pochodzi fotografia.

Wesołych świąt! ?♥️♥️♥️ 

- podpisała zdjęcie.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Muszę zrezygnować z udziału w programie. Zaczynam pracę nad nową muzyką i jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Nie sądzę, by udało mi się pogodzić to z kolejną edycją. Kim jestem?