Kylie Jenner i Stormi Webster w dopasowanych strojach. Co za uroczy widok!

2019-01-19 16:09
Kylie Jenner Stormi Webster Jordyn Woods Instagram
Autor: instagram.com/kyliejenner/ Kylie Jenner Stormi Webster Jordyn Woods Instagram

To jeden z najbardziej uroczych momentów matki i córki. Kylie Jenner i Stormi Webster wypoczywają na wakacjach, ubrane w dopasowane stroje kąpielowe.

Kylie Jenner wie jak korzystać ze swojego majątku. Nie wykluczone, że właścicielka imperium kosmetycznego Kylie Cosmetics wkrótce zostanie najmłodszą miliarderką na świecie. To jednak nie znaczy, że celebrytka zabarykadowała się w biurze i nie robi nic poza pracą... O nie! Kylie Jenner chętnie wyjeżdża na wakacje i spotyka się ze znajomymi.

>> Kylie Jenner ma 21 lat i miliony na koncie. Jak ona to zrobiła?

Dowodem na to może być fakt, że z miesięcznym wyprzedzeniem zaczęła świętowanie pierwszych urodzin swojej córki. Kylie Jenner i Stormi Webster wypoczywają na egzotycznych wakacjach. Dziewczyny jednak nie pojechały same. Towarzyszy im przyjaciółka Kylie Jenner, Jordyn Woods. Babskie wakacje zdecydowanie im służą!

Kylie Jenner i Stormi Webster w dopasowanych strojach

Już nie raz widzieliśmy Kylie Jenner i Stormi Webster w dopasowanych strojach. Przebrania typu mama-córka to naszym zdaniem absolutna słodycz! Pamiętacie, jak Kylie Jenner i Stormi Webster przebrały się za motyle na Halloween?

Teraz znowu to zrobiły. Kylie Jenner i Stormi Webster na wakacjach chodzą w dopasowanych strojach. Neonowy kolor świetnie podkreśla ich opaleniznę.

>> Kylie Jenner jest w ciąży? "Ogłoszą to prędzej niż później"

Nie wykluczone, że już niedługo dopasowane stroje będą nosić trzy osoby... Zagraniczne media donoszą, że Kylie Jenner i Travis Scott będą mieć drugie dziecko! Jeśli wierzyć informatorom, to ogłoszą dobrą nowinę lada moment. Czekamy!

Wyświetl ten post na Instagramie.
let’s get away 💚 Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)
Wyświetl ten post na Instagramie.
love these two more than life itself Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)
Wyświetl ten post na Instagramie.
MY GIRLS💚🍀 Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)
NAJNOWSZE