Kylie Jenner ma 21 lat i miliony na koncie. Jak ona to zrobiła?

2018-12-23 18:00
Kylie Jenner - hotplota.pl
Autor: Splash News/EAST NEWS

Kylie Jenner ma zaledwie 21 a jej fortuna jest równie wielka co starszego o 28 lat Jay-Z. Jak ona to zrobiła?

Podczas gdy większość ludzi w wieku 21 lat z trudem opłaca czynsz, pracując w przypadkowych pracach, Kylie Jenner prawie jest miliarderką. Zajmuje 5 miejsce na liście najbogatszych. Poza nią w rankingu znalazła się Oprah Winfrey. Dziennikarka zajmuje trzecie miejsce z wartością 2,8 miliarda dolarów.

Wartość netto Kylie Jenner wynosi tyle samo, co Jaya-Z. A przecież raper ma 49 lat i działa w show-biznesie od wielu, wielu lat.

Jak to się stało, że Kylie Jenner w tak młodym wieku osiągnęła tak wiele?

Tajemnica sukcesu Kylie Jenner

Najmłodsza z rodu Kardashian Jenner osiągnęła najwięcej, jeśli chodzi o finanse. Celebrytka została nazwana przez magazyn Forbes najmłodszą miliarderką świata. Jak do tego doszła?

>> Kylie Jenner jest oficjalnie bogatsza od Kim Kardashian! Jej majątek OSZAŁAMIA

Powiedzmy sobie szczerze: Kylie Jenner od dziecka miała potencjał do robienia pieniędzy. Udział w rodzinnym reality show zapewniał jej stały dopływ pieniędzy, już od najmłodszych lat. Dzięki Keeping Up With The Kardashians zyskała ogromną popularność.

Później dzięki social mediom doskonale nią zarządzała. Szybko okrzyknięto Kylie Jenner królową Snapchata. Jako influecerka celebrytka zaczęła zarabiać krocie.

>> Ile polskie gwiazdy zarabiają na reklamach? Rekordzistka rocznie zgarnia miliony!

Imperium kosmetyczne Kylie Jenner

Jednak prawdziwa bomba wybuchła w 2015 roku. Właśnie wtedy powstała firma kosmetyczna Kylie Jenner. Produktem, który wzniósł ją na wyżyny, był legendarny Kylie Lip Kit. Pierwsza seria wyprzedała się w minutę! Szminka i konturówka sprzedawane po 29 dolarów podbiły cały świat.

W następnym roku Kylie Jenner zmieniła nazwę swojej firmy na Kylie Cosmetics. Poza tym rozszerzyła ofertę o cienie do powiek, korektory, róże i brązery.

Później powstały kolekcje specjalne, które Kylie Jenner tworzyła z najbliższymi. Swoje udziały w projekcie miały Kim, Kourtney i Khloe Kardashian, ich matka Kris Jenner i najlepsza przyjaciółka Jordyn Woods.

Kiedy Kylie Jenner została mamą, musiała uczcić to także na płaszczyźnie swojego biznesu. Wydała specjalną kolekcję o nazwie Weather, dedykowaną córce Stormi.

>> Kylie Jenner piątą najbogatszą celebrytką Ameryki! Dogoniła JAYA-Z

W ciągu zaledwie trzech lat firma Kylie Jenner zarobiła 630 milionów dolarów! Warto wspomnieć, że do dziś celebrytka jest jedynym właścicielem firmy. To znaczy to ona w 100% decyduje o Kylie Cosmetics.

NAJNOWSZE