Kylie Jenner i Kim Kardashian na Halloween 2020. Która ma lepszy kostium? [SONDA]

2020-10-31 8:00 kp
Kim Kardashian i Kylie Jenner
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Zagraniczne gwiazdy od wielu dni przygotowują się do świętowania Halloween 2020. Choć z powodu pandemii koronawirusa w tym roku będzie musiało obejść się bez wielkich imprez, kto powiedział, że nie można przebrać się w gronie najbliższych? My sprawdzamy, jakie kostiumy wybrały dwie najbardziej znane z sióstr Kardashian-Jenner! Który kostium zrobił na Was większe wrażenie?

Halloween to co roku jedno z ulubionych świąt gwiazd. Celebryci i celebrytki już na wiele dni przed 31 października zaczynają myśleć o swoich halloweenowych kostiumach i robią wiele, by to im przypadł w danym roku tytuł najlepiej przebranej gwiazdy. Od lat zdecydowanie wygrywa jednak Heidi Klum - niemiecka modelka i cała ekipa jej pracowników przygotowują przebranie już wiele tygodni wcześniej. Ona sama najczęściej poddaje się najdziwniejszym zabiegom, by co roku zaskoczyć swoich fanów.

>> Przebrania na Halloween Heidi Klum rządzą! 8 najlepszych kostiumów królowej Halloween

ESKA XD #008

Kim Kardashian i Kylie Jenner na Halloween 2020

Nie oznacza to jednak, że inne gwiazdy nie podchodzą poważnie do kwestii swoich kostiumów. Z okazji Halloween 2020 swoje stroje pokazały już chociażby Kim Kardashian i Kylie Jenner, czyli dwie najpopularniejsze członkinie celebryckiego klanu. Za co przebrały się w tyn roku celebrytki?

Kylie Jenner pokazała na swoim Instagramie filmik, na którym razem z koleżankami przebrały się za Power Rangers. Kylie została czerwonym Rangerem, czyli przywódcą całej drużyny.

Wyświetl ten post na Instagramie.
go go power rangers Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Swoją drużynę na Halloween 2020 skompletowała też Kim Kardashian. Celebrytka przebrała się za Carole Baskin, jej przyjaciel Jonathan Cheban za Joe Exotica, a dzieci Kim zostały małymi tygryskami.

Która ekipa podoba Wam się bardziej? Dajcie znać!

NAJNOWSZE