Urodziny Stormi Webster i Chicago West. SKROMNIE jak na Kylie Jenner

2022-01-16 15:00 es

Kylie Jenner, Kim Kardashian i Khloe Kardashian przywitały na świecie córki w podobnym czasie. Stormi Webster, Chicago West i True Thompson są z tego powodu nazywane trojaczkami Kardashian Jenner.

Najmłodsza z tej trójki jest True, która urodziła się 12 kwietnia 2018. 15 stycznia przypadają urodziny Chicago, a 1 lutego Stormi. Z tego powodu Kim Kardashian i Kylie Jenner wyprawiły córką wspólne przyjęcie urodzinowe.

Jak na standardy Kylie Jenner było dość... skromnie.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Kylie Jenner i Kim Kardashian urządziły córkom wspólne urodziny

Stormi i Chicago skończyły 4 lata. Z tej okazji sławne mamy przygotowały im wyjątkowe przyjęcie. Motywem przewodnim były lalki - LOL oraz Barbie. Wskazuje na to gigantyczna ścianka z różowych balonów, na której widnieje napis Stormi & Chicago.

Widzimy także basen z piłeczkami i oczywiście przekąski. Czego tam nie było! Tort w kształcie sukienki lalki Barbie oraz ozdobiony lalką LOL, ciasteczka wszelkiej maści z imionami solenizantek.

Na dzieci czekało także stanowisko z makijażem twarzy.

Warto wspomnieć, że na imprezie zjawił się Kanye West. Pomagał córce rozbić wielką piniatę w kształcie czwórki.

Choć dla zwykłego śmiertelnika brzmi to jak najlepsze przyjęcie świata, to naszym zdaniem było wyjątkowo skromne... Przypominamy, że Kylie Jenner co roku organizowała córce własny festiwal. Na Stormi World składały się niezliczone karuzele, koncerty, a to wszystko pod wielkim namiotem, do którego wchodziło się przez balonową głowę Stormi.

Pamiętacie najbardziej spektakularne przyjęcia w rodzinie Kardashian Jenner?

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE