Kylie Jenner pokazała zdjęcia z baby shower. Było anielsko!

2022-01-15 11:57 es

Wielkimi krokami zbliża się poród Kylie Jenner. Celebrytka jest w drugiej ciąży. Tym razem nie ukrywa przed fanami faktu, że spodziewa się dziecka. Nawet zdecydowała się opublikować zdjęcia z baby shower! Było anielsko!

Kylie Jenner ma na koncie mnóstwo sukcesów. Gwiazda jest najpopularniejszą z sióstr Kardashian Jenner. To właśnie ona jako pierwsza kobieta zdobyła 300 milionów followersów na Instagramie! Ponadto prowadzi kilka swoich biznesów.

Celebrytka sprzedaje kosmetyki kolorowe oraz do pielęgnacji, również dla dzieci. Ponadto oferuje także stroje kąpielowe.

Teraz Kylie Jenner przygotowuje się do sporej zmiany w życiu. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka! W sieci pojawiły się zdjęcia z baby shower.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Tak wyglądało baby shower Kylie Jenner

Podczas pierwszej ciąży Kylie Jenner zdecydowała się ukryć przed światem. Choć wydawało się niemożliwe, by tak znana osoba ukryła ciążę, udało się! Tajemnicę udało się utrzymać aż do czasu po porodzie.

Teraz Kylie Jenner spodziewa się drugiego dziecka i już nie jest tak skryta. W sieci opublikowała kilka zdjęć z brzuszkiem, a teraz zrelacjonowała baby shower. Było anielsko!

Białe dekoracje, mnóstwo kwiatów, prezenty i oczywiście najbliżsi. Widzimy, że Kylie Jenner dostała m.in. wózek i torbę od Diora. Wśród gości była oczywiście mama, Kris Jenner oraz babcia - Mary Jo Campbell.

Zdjęcia z anielskiego baby shower zobaczycie na Instagramie Kylie Jenner.

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE