Kubańczyk ma ogromne problemy. Z przejęciem wyznał prawdę swoim fanom

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News, screen z IG: kubanczyk.official

Kubańczyk ma ogromne problemy. Z przejęciem wyznał prawdę swoim fanom

2023-03-28 17:03

Kubańczyk wyznał swoim obserwatorom szokującą prawdę. Raper mierzy się z ogromnym problemem, który ma fatalny wpływ na jego zdrowie. W przejmujący sposób zdradził fanom szczegóły tej tragicznej historii. Obecnie przechodzi przez naprawdę trudne chwile, co odczuwa nie tylko jego psychika, ale również ciało. Co się stało? Wyjaśniamy!

Jakub Flas, szerszemu gronu znany jako Kubańczyk, zdobył się na szczerość ze swoimi fanami. Nie da się ukryć, że ten ruch wymagał od niego odwagi. Mężczyzna zdecydował się na poruszające wyznanie. Okazało się, że od lat mierzy się z ogromnym problemem, który jest zagrażający dla jego zdrowia i życia. Po długim czasie, będąc w krytycznym stanie, w końcu podjął się walki. Na ten moment odczuwa duże skutki rezygnacji z nałogu - zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. Choć nie jest mu łatwo, nie poddaje się. Przyznał, że pomimo ciężkiego stanu, w jakim się znajduje, w końcu zaczął czuć, że żyje!

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Komenda znowu przed sądem. Była partnerka walczy o pieniądze

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Kubańczyk - walka z nałogiem

Kubańczyk wyznał swoim fanom, że od lat jest uzależniony od substancji psychoaktywnych. Po zerwaniu z Olą Ciupą powrócił do imprezowego trybu życia, który doprowadzał go do skraju. Otrzeźwił go fakt, że zaczął poważnie podupadać na zdrowiu!

Uważam, ze jestem winien Wam ten post. Przez ostatni rok oszukiwałem sam siebie - przecież wiedziałem, że mam problemy zdrowotne a mimo to w mojej głowie ubzdurało się, że jestem niezniszczalny. Po rozstaniu z Olą moje imprezowe alter ego wróciło z podwójna mocą - jak każdy z Was popełniałem błędy i myślałem, że zapije smutek i złość. Zagraliśmy w tamtym roku ponad 100 koncertów, wielu nie pamiętam. Chociaż myślałem, że się uda nierealne było wydanie płyty w grudniu. Szczęście w nieszczęściu Bóg dał mi dar pisania nawet w stanach agonalnych. W styczniu zacząłem prace nad sobą oraz kończeniem albumu. Efekty były różne aż do ostatnich dni kiedy moje ciśnienie pokazało wynik jak zamknięty licznik w mojej e39. Usłyszałem, że więcej szans nie dostanę i pierwsze co muszę zrobić to zerwać z nałogiem jakim od wielu lat jest u mnie ganja. Próbowałem wiele razy ale detoks trwał 2/3 dni. Chciałbym jak Wy potrafić zapalić przy weekendzie zamiast jarać dwie paczki cali dziennie lecz nie potrafię. Mimo tego, że zarobiłem bardzo dużo pieniędzy i wydaliśmy jeden z największych hitów w Polsce cały czas byłem nieszczęśliwy co pogłębiało moja depresje. Nie chciałem palić a mimo to kręciłem następne gibony. Ta walka sprawiła, że stałem się mało produktywny - zreszta jak widzieliście w tamtym roku wyszło tylko 5 kawałków z czego 2 były reklamą. Wiedziałem, że fani czekają na nowa muzę ale wolałem grać w studio najarany w fife niż tworzyć, ponieważ wypracowałem sobie zaplecze finansowe pozwalające mi na taki stan. Dzisiaj mija tydzień od kiedy nie pale, walka jest ogromna nie tylko psychicznie ale również fizycznie. Efekty odstawienia niestety narastają z każdym dniem. Dreszcze, zimne poty, gorączka, osłabienie organizmu do takiego stopnia ze ciężko ruszyć ręką a oliwy do ognia dodała mocna grypa (chyba teraz jakiś wirus panuje). Nie wspominam już o problemach z ciśnieniem, które normuje w ostatnich dniach tabletkami. Wiem, że jeśli chce być szczęśliwy i żyć muszę się zmienić. Okres imprez i walki z samym sobą opisałem na płycie „W ZESZŁYM ROKU” preorder symbolicznie przeniosłem na 4.20 żebym nigdy nie zapomniał.Mimo ciężkiego stanu zaczynam czuć, że żyje. Dziękuje, że jesteście. K

Kubańczyk - kiedy nowy album?

Kubańczyk planował wydać swój nowy album już w ubiegłym roku. Niestety, finalnie nie był w stanie tego zrobić. Jak sam oznajmił, pomimo uzależnienia, wciąż potrafił tworzyć, dzięki czemu już w kwietniu będzie można zamówić jego najnowszą płytę. Raper wybrał symboliczną datę, którą jest 20 kwietnia.