Tomasz Komenda

i

Autor: AKPA Tomasz Komenda

Afery

Tomasz Komenda znowu przed sądem. Była partnerka walczy o pieniądze

2023-03-28 16:32

Tomasz Komeda po wyjściu z więzienia związał się z Anną Walter, z którą ma syna Filipa. Para rozstała się niedługo po narodzinach dziecka, a teraz kobieta twierdzi, że nie dostaje od Komendy pieniędzy. Sąd wyjaśnia sprawę.

Tomasz Komenda zdobył duży rozgłos, gdy sąd wznowił postępowanie przeciwko niemu. Jako 20-letni mężczyzna został skazany na 25 lat więzienia za zabójstwo Małgorzaty Kwiatkowskiej. Po 18 latach za spędzonymi za kratkami sąd uniewinnił Tomasza i przyznał mu 12 mln zł. zadośćuczynienia i ponad 811 tys. zł. odszkodowania. Historia Tomasza została opowiedziana w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

Tomasz Komenda niedługo później odnalazł miłość. Związał się z Anną Walter, a w grudniu 2020 roku na świat przyszedł ich, Filip. Gdy chłopiec miał rok, Tomasz i Anna rozstali się, a teraz walczą ze sobą w sądzie.

Tomasz Komenda zamierza walczyć o syna!

Była narzeczona Tomasza Komendy twierdzi, że Tomasz nie daje na utrzymanie syna tyle pieniędzy ile powinien.

Ludzie myślą, że ja się pławię w luksusie, że skorzystałam z milionów, które dostał Tomasz i żyję sobie na wysokim poziomie. A to wszystko jest nieprawdą. Dopiero teraz sąd przyznał mi alimenty na dziecko, a trwało to aż rok. (...) Tomek nie dał dziecku nic. Jestem z Filipem w tak trudnej sytuacji materialnej, że obecnie czekam w kolejce na przydział lokalu socjalnego we Wrocławiu. Tak wygląda nasza rzeczywistość - powiedziała kobieta w rozmowie z "Super Expressem".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Konflikt na linii Tomasz Komenda - rodzice zamordowanej Małgosi. O co poszło?

Anna powiedziała również, że niekiedy nie było jej stać na opłacenie rachunków. Miała w planach pójść do pracy, jednak, kiedy chłopiec zaczął w żłobku chorować i to uniemożliwiło jej podjęcie zatrudnienia.

Komenda zabrał głos w sprawie wypowiedzi Anny Walter. Stanowczo przyznał, że oczekiwania finansowe jego byłej narzeczonej są zbyt wygórowane.

Są zdecydowanie za wysokie. Trzeba pamiętać, że ja moich pieniędzy nie zarobiłem. Mam je z uwagi na krzywdy, których doznałem - oznajmił Komenda.

Dodał również, że była partnerka utrudnia mu kontakt z synem i zamierza walczyć o syna.

Shake Your Eska #28 | Wolf