Kuba Wojewódzki

i

Autor: AKPA Kuba Wojewódzki opublikował zmysłowe zdjęcie z łazienki

Kuba Wojewódzki wrzucił intymne zdjęcie spod prysznica. Ta kobieta nie przypomina Anny Markowskiej

2023-02-01 11:29

Kuba Wojewódzki wywołał niemałe zamieszanie na Instagramie po tym, jak opublikował w sieci zdjęcie nagiej kobiety stojącej pod prysznicem. Fani są przekonani, że to nie jest Anna Markowska.

Kuba Wojewódzki uchodzi za kontrowersyjnego showmana i wielbiciela dużo młodszych od siebie kobiet. Już wiele razy próbował ułożyć sobie życie u boku pięknych modelek, aktorek i piosenkarek. Lista jego miłosnych podbojów jest długa. Spotykał się z Anną Muchą, Renatą Kaczoruk, Anną Czartoryską, Olgą Bołądź, Dominiką Zasiewską, Katarzyną Sowińską, Natalią Lesz, Anną Cieślak, Justyną Ekert, Sarą Faraj, Malwiną Wędzikowską, Moniką Smolicz, a od dłuższego czasu u jego boku szczęście znajduje Anna Markowska - była uczestniczka programu "Top Model".

Po ostatniej, instgramowej publikacji Wojewódzkiego, internauci sądzą, że prezenter rozstał się z piękną brunetką.

Kto pozuje do zdjęcia Kubie Wojewódzkiemu?

Kuba Wojewódzki lubi szokować nie tylko w telewizji, ale takie w swoich social mediach. We wtorkowy poranek pochwalił się w sieci zdjęciem spod prysznica, na których widzimy nagą kobietę. Ciężko rozpoznać z niej Annę Markowską. Fani sądzą, iż Kuba Wojewódzki ma nową partnerkę: "To już nie Ania…", "dość niska jak na Anię i za krótkie włosy...." - zauważają fani.

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, kim jest ponętna kobieta na zdjęciu. Być może 27-letnia Ania podcięła włosy, a perspektywa z jakiej zostało zrobione zdjęcie, zniekształciła proporcje jej ciała.

Julia Żugaj vs. HITY 2000
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE