Którą celebrytką jesteś? Zdradzi to...Twój makijaż [QUIZ]

2019-05-04 17:37
Kolaż Kylie Jenner Cardi B Sophie Turner
Autor: hotplota.pl Kolaż Kylie Jenner Cardi B Sophie Turner

Spędzanie połowy dnia przed lustrem to Twoja pasja? A może nie masz nawet pędzli w domu? Nasz test pozwoli sprawdzić, która celebrytką jesteś pod Tym względem. Kto wie, może czas rozkręcać imperium, zupełnie jak Kylie Jenner? ;)

Wszyscy po prostu uwielbiamy oglądać gwiazdy na czerwonym dywanie. Zawsze wyglądają tak elegancko i dostojnie. No i ta różnorodność! Czasami na tym samym czerwonym dywanie możemy zauważyć "osypujący" się brokat a tuż za nim szczyt klasycznej elegancji. A jak to jest z Tobą? Wolisz błyszczeć, czy raczej stawiasz na minimalizm? Nasz test to zweryfikuje!

Niektóre celebrytki robią, co tylko się da by zaskoczyć swoim wyglądem podczas specjalnych imprez. Dziwaczne kreacje, odważne makijaże i szalone fryzury mają zwrócić uwagę fotografów, mediów i fanów. Inne gwiazdy maja bardziej konserwatywne podejście do czerwonych dywanów. Stawiają na sprawdzone fasony, a i w makijażu są oszczędne.

HOT TEMAT
Khloe Kardashian

Autor: www.instagram.com/khloekardashian

Nowe zdjęcie Khloe KArdashian podzieliło fanów na tych, którzy uważają, że celebrytka przesadza z filtrami, i tych, którzy uważają, że przesadza z medycyną estetyczną. W każdym razie prawie nie ma wśród nich takich, którym wizerunek Khloe po prostu się podoba!

Przygotowaliśmy szybki quiz który pokaże, jaką celebrytką jesteś. Czy potrafisz wyczarować nową twarzy dzięki kosmetykom i pędzlom? A może stawiasz na naturalność? Zobaczmy, do której gwiazdy jest Ci bliżej.

NAJNOWSZE