Khloe Kardashian przesadza z filtrami?! A może to nie filtry TAK zmieniły jej twarz?!

2019-04-26 18:29
Khloe Kardashian
Autor: www.instagram.com/khloekardashian

Nowe zdjęcie Khloe KArdashian podzieliło fanów na tych, którzy uważają, że celebrytka przesadza z filtrami, i tych, którzy uważają, że przesadza z medycyną estetyczną. W każdym razie prawie nie ma wśród nich takich, którym wizerunek Khloe po prostu się podoba!

Nie jest tajemnicą, że nieudany związek z Tristanem Thompsonem mocno podkopał samoocenę Khloe Kardashian. Celebrytka chce ponoć sporo zainwestować w medycynę estetyczną, by stać się chodzącym ideałem. Przynajmniej pod względem wyglądu...

>> Khloe Kardashian jest zdesperowana! Chce zoperować sobie WSZYSTKO

Czyżby zaczęła już wcielać swój plan w życie? A może znowu przesadziła z photoshopem i filtrami, na czym fani już przyłapywali ją wcześniej?

HOT TEMAT
Khloe Kardashian

Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Khloe Kardashian wyłączyła komenty na Instagramie, bo fani wyśmiali wpadkę z Photoshopem!

Tak czy inaczej nowe zdjęcie na Instagramie Khloe Kardashian nie zachwyciło fanów. Owszem, w komentarzach znalazło się kilka kurtuazyjnych pochwał, głównie od przyjaciół celebrytki, jednak większość internautów pisze wprost: PRZESTAŃ! Tyle, że jedni piszą: "Przestań poprawiać wygląd i ostrzykiwać usta", a inni: "Przestań używać tyle filtrów"!

Którzy mają rację? Wygląda na to, że i jedni, i drudzy, bo usta Khloe Kardashian naprawdę robią się coraz większe (co Khloe podkreśla na nowym zdjęciu, robiąc "dzióbek"), a brak pieprzyka, idealnie gładka cera i podejrzanie "kocie" oczy zdradzają zdecydowany nadmiar filtrów!

Tak czy inaczej fotka nie podoba się fanom Kardashianki, choć przecież z estetycznego punktu widzenia nie ma się do czego przyczepić, prawda? ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
✨Good vibes only ✨ Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

Przypomnijmy - tak Khloe Kardashian wyglądała jeszcze 5 lat temu, bez makijażu, filtrów i nadmiaru substancji chemicznych w twarzy:

Khloe Kardashian w 2014 roku
Autor: Splash News/East News
NAJNOWSZE