Książę William wyskoczył do piekarni! A gdzie maseczka ochronna? Ładna USTAWKA?

2020-06-19 20:32 nk
Książę William
Autor: Aaron Chown/Press Association/East News

Książę William wyszedł z domu po raz pierwszy od czasu, gdy zamknął się z rodziną w pałacu Kensington w związku z wybuchem pandemii koronawirusa. Dotąd mogliśmy go zobaczyć jedynie podczas oficjalnych wideo rozmów z różnymi instytucjami czy ludźmi. Tym razem osobiście wybrał się do piekarni, gdzie "przypadkiem" czekał na niego fotoreporter...

Książę William i księżna Kate ostatnie miesiące spędzili w Pałacu Kensington, gdzie izolowali się od świata w związku z pandemią koronawirusa. Choć po wybuchu pandemii para wykonywała jeszcze osobiście obowiązki związane z reprezentowaniem rodziny królewskiej w publicznych instytucjach, składając wizytę w stacji pogotowia ratunkowego, wkrótce stało się jasne, że takie wyjścia nie są dla nich bezpieczne.

Od dłuższego czasu księżna Kate Middleton i książę William wszelkie spotkania odbywali przez internet, skupiając się na życiu rodzinnym. Cambridge'owie nie ukrywają zresztą, że największym wyzwaniem było dla nich podołanie zdalnej edukacji swoich dzieci.

Książę William w piekarni

21 czerwca 2020 książę William kończy 38 lat. Właśnie z okazji swoich urodzin wnuk Elżbiety II postanowił ruszyć się z domu i osobiście pójść do piekarni, by odebrać tort. Przy okazji zrobił inne drobne zakupy.

To zapewne zupełny "przypadek", że podczas tego wyjścia do sklepu towarzyszył mu fotoreporter... ;)

Hotplota.pl: Cardi B przytyła, a Iggy Azalea mocno schudła!
NAJNOWSZE