Książę William poległ na nauce zdalej swoich dzieci! "Niezła zabawa, prawda?"

2020-05-30 13:07 KP
Księżna Kate i Książę William
Autor: Rex Features/East News

Już od prawie trzech miesięcy dzieci w Polsce i nie tylko uczą się wyłącznie z domów. Gdy Europę nawiedziła pandemia koronawirusa, szkoły zamknięto i wprowadzono naukę zdalną, która w wielu miejscach obowiązuje do dziś. Ze zdalną nauką swoich dzieci musiał się też zmierzyć książę William. Okazuje się, że wcale nie jest łatwo - mimo, że jego syn jest dopiero w trzeciej klasie!

Wraz z pandemią koronawirusa książę William otrzymał nowe obowiązki - przypilnowanie swoich dzieci w nauce zdalnej! Książę George i księżniczka Charlotte tak jak inne brytyjskie dzieci od tygodni uczą się w domu, co oznacza, że rodzice aktywnie biorą udział w ich lekcjach. Okazuje się, że dla ojca małych książąt sprawa jest bardziej skomplikowana, niż mógł sobie wyobrazić...

Książę William i Kate Middleton również od czasu wybuchu pandemii koronawirusa wykonują swoje obowiązki z Pałacu Kensington. Cała rodzina jest bardzo ostrożna w kwestii choroby - w kwietniu na Covid-19 zachorował książę Karol. Na szczęście obeszło się bez komplikacji i dziś ojciec Williama jest już zupełnie zdrowy.

Książę William a zdalna szkoła

Na temat zdalnej nauki swoich dzieci książę William zażartował w ostatnim dokumencie BBC.

Zdalna nauka to niezła zabawa, prawda? Zaczynasz się martwić tym, jak niewiele pamiętasz ze szkoły, gdy nie umiesz rozwiązać zadań z matematyki.

- powiedział książę.

I dodajmy, że to zadania z podstawówki! Aż strach pomyśleć, co byłoby, gdyby George chodził już do liceum... :)

NAJNOWSZE