Książę William i Kate Middleton złożyli życzenia urodzinowe Harry'emu. Pogodzili się?

2020-09-15 20:02 es
Kate Middleton i książę William
Autor: Rex Features/East News

Od dłuższego czasu wiadomo, że między Harrym, a jego bratem nie układa się najlepiej. Z okazji urodzin męża Meghan Markle, książę William i Kate Middleton za pomocą swojego oficjalnego instagrama złożyli mu życzenia. Samo zdjęcie jest dość wymowne...

Każdy, kto chociaż trochę interesuje się życiem rodziny królewskiej, wie o rozłamie, jakie w niej nastąpił. Jeszcze kilka lat temu książę William i jego brat - Harry byli w doskonałych stosunkach. Wraz z księżną Kate często bywali razem na królewskich wydarzeniach. jednak odkąd Harry związał się z Meghan Markle, wszystko się zmieniło.

Początkowo pojawiły się plotki, jakoby Meghan Markle i Kate Middleton się pokłóciły. Później konflikt miał eskalować na resztę rodziny. Jeśli wierzyć zagranicznym portalom, książę William odradzał bratu ślub z amerykańską aktorką. To przelało czarę goryczy i bracia przestali rozmawiać.

Rodzina królewska za pomocą oficjalnego konta na twitterze próbowała ratować sytuację oświadczeniem. Jednak to nie powstrzymało kolejnej fali plotek.

Dopiero dziś pojawił się pierwszy od miesięcy znak, że książę William chce polepszenia stosunków z Harry.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Książę William i Kate Middleton składają Harry'emu życzenia

15 września książę Harry świętuje urodziny. Można by pomyśleć, że przez konflikt, królewskie social media pominą ten dzień. A jednak!

Za pomocą oficjalnego instagrama książę William i Kate Middleton składają Harry'emu życzenia.

Życzymy dziś wszystkiego najlepszego księciu Harry'emu

Czytamy.

Zdjęcie, które zostało opublikowane razem z życzeniami jest dość wymowne. Na fotce widzimy książęta Cambridge i Harry'ego. Zgadnijcie, kogo na zdjęciu nie ma... Czyżby specjalnie wybrano zdjęcie bez Meghan Markle?

NAJNOWSZE