Książę Harry pisze książkę ze wspomnieniami! Zapowiada się prawdziwa bomba

2021-07-20 13:55 kp
Książę Harry i książę William
Autor: POOL PA/Associated Press/East News

Głośne wywiady księcia Harry'ego sprzed kilku tygodni sprawiły, że jego relacje z monarchią stały się bardziej napięte niż kiedykolwiek. Mąż Meghan Markle nie ma zamiaru jednak zwalniać - właśnie ogłosił, że pisze książkę ze wspomnieniami. Jak możemy się domyślić, będzie to hit, w którym Harry zdradzi wiele tajemnic swojego życia na dworze. Szykuje się kolejny skandal na linii Sussexowie - rodzina królewska?

Po jednym z ostatnich wywiadów księcia Harry'ego, w którym royals stwierdził, że jego ojciec bojkotował jego związek z Meghan Marke i chciał, by synowie cierpieli tak, jak on w młodości, w brytyjskiej monarchii - jeśli wierzyć medialnym doniesieniom - na nowo wrócił temat odebrania Sussexom książęcych tytułów. To właśnie wtedy do akcji wkroczyć miała Meghan, która miała przyhamować szczerość męża i zadbać o to, by ich tytuły pozostały niezagrożone.

Książę Harry wcale nie ma jednak zamiaru pozostawić swoich relacji z brytyjską monarchią dla siebie. Mieszkający w Stanach Zjednoczonych książę ogłosił właśnie, że pracuje nad książką ze wspomnieniami z dworu! Jak można się spodziewać, nie będzie to dla rodziny królewskiej łatwa lektura! Harry już w kilku wywiadach zaznaczał, że w młodości cierpiał na depresję i uciekał przed życiem royalsa w używki.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Książę Harry wydaje biografię

Premiera książki księcia Harry'ego zaplanowana jest na końcówkę 2022 roku.

Piszę to nie jako książę, którym się urodziłem, ale jako człowiek, którym się stałem. Przez lata chodziłem w różnych butach, zarówno dosłownie, jak i w przenośni, i mam nadzieję, że o tym opowiem. Moja historia — wzloty i upadki, błędy, wyciągnięte wnioski — może pomóc pokazać, że bez względu na to, skąd pochodzimy, mamy ze sobą więcej wspólnego, niż nam się wydaje.

- ogłosił książę Harry w oświadczeniu.

Jestem głęboko wdzięczny za możliwość podzielenia się tym, czego nauczyłem się w ciągu mojego dotychczasowego życia i podekscytowany tym, że ludzie będą mogli przeczytać relację z pierwszej ręki z mojego życia, która jest dokładna i całkowicie prawdziwa.

- dodał.

Jak donosi Page Six, swoje wspomnienia książę Harry spisywał w tajemnicy od ponad roku. Biografię odkupiło od niego wydawnictwo Penguin Random House za kwotę - jeśli wierzyć doniesieniom - ponad dwudziestu milionów dolarów! Nad pozycją współpracował z nim znany ghostwriter, J.R. Moehringer. Autor zarobił na współpracy milion dolarów.

W swojej książce książę Harry opisuje zarówno dzieciństwo, czas służby w Afganistanie oraz związek z Meghan Markle i ojcostwo. Dochody z książki i audiobooka mają zostać przekazane na cele charytatywne. Nie wiadomo, czy swoją gażę Harry również przekaże fundacjom.

Myślicie, że royalsi zapisali sobie już datę premiery pozycji w kalendarzu?

NAJNOWSZE