Książę Harry już ŻAŁUJE Megxitu?! "Jest PRZYTŁOCZONY poczuciem winy"! WRÓCI?

2020-06-29 21:25 nk
Meghan Markle i książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

Książę Harry i Meghan Markle zaskoczyli wszystkich, podejmując decyzję o wyprowadzce z Wielkiej Brytanii i odcięciu się od reszty rodziny królewskiej. Niestety, Harry przecenił najwyraźniej swoją niezależność od bliskich. Jak się okazuje, aklimatyzacja w Los Angeles przebiga zupełnie inaczej, niż Harry to sobie wyobrażał...

Książę Harry i Meghan Markle na początku 2020 roku ogłosili zamiar odseparowania się od reszty brytyjskiej rodziny królewskiej. Para zrezygnowała z wielu przywilejów, związanych z byciem pracującymi royalsami. To cena, jaką zapłacili za niezależność od królowej Elżbiety II i oddech od życia na świeczniku.

Od początku swojego małżeństwa Meghan i Harry byli szykanowani przez brytyjską prasę i ciężko znosili presję otoczenia. Kiedy zostali rodzicami, sytuacja stała się dla nich jeszcze trudniejsza. W końcu decyzja zapadła, a z początkiem kwietnia 2020 Sussexowie byli wolni od obowiązków książęcych.

Para wyprowadziła się z Wielkiej Brytanii do Kanady, a krótko potem - do Kalifornii. Niestety, wszystko to działo się w tym samym czasie, w którym świat opanowywała pandemia koronawirusa. Jak tylko Harry i Meghan znaleźli wymarzoną posiadłość w Los Angeles, okazało się, że muszą zamknąć się w niej na kolejne miesiące i odizolować od świata.

W końcu nadeszło wielkie odmrażanie i życie po pandemii zaczęło wracać do normy. Meghan i Harry w końcu znaleźli nawet pracę w USA!

Książę Harry tęskni za domem

Książę Harry początkowo bardzo cieszył się na wyprowadzkę od babci, w jednej z posiadłości której mieszkał wraz z żoną. Niestety, z powodu pandemii "ekscytacja szybko ustąpiła skrytemu przeżywaniu tortur", jak zdradził informator z bliskiego otoczenia księcia Sussex w rozmowie z brytyjskim The Sun.

Znajomy Harry'ego wyjawił, że brat księcia Williama czuł się podwójnie źle w związku z opuszczeniem ojczyzny w tak trudnym czasie. Po pierwsze, zrozumiał, że jego ojciec, książę Karol, oraz babcia, królowa Elżbieta II, "nie będą żyli wiecznie". Po drugie - zaczął odczuwać klaustrofobię w związku z ciągłym przebywaniu w pomieszczeniu.

Informator twierdzi, że książę Harry jest "przytłoczony poczuciem winy".

Myślicie, że wróci do Wielkiej Brytanii?

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!
NAJNOWSZE