Książę Harry i Meghan Markle przeprowadzkę do Los Angeles planowali OD MIESIĘCY?!

2020-03-31 21:36 nk
Meghan Markle i książę Harry
Autor: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Choć dla obserwatorów z zewnątrz informacja, że Książę Harry i Meghan Markle mieszkają teraz w Los Angeles, była sporym zaskoczeniem, okazuje się, że sami główni zainteresowani od dawna wiedzieli, czego chcą dla swojej rodziny. Kanada od początku nie miała być ostatnim przystankiem na ich drodze do wolności od brytyjskiej Rodziny Królewskiej?!

Księżna Meghan i książę Harry przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych. Dla wszystkich fanów pary to było duże zaskoczenie, ale największe chyba dla prezydenta USA, który akurat najwyraźniej do tych fanów nie należy...

Meghan i Harry od dawna to planowali?!

Jak Wam pisaliśmy, Donald Trump niezbyt miło przywitał Sussexów na amerykańskiej ziemii - na "dzień dobry" obwieścił, że Amerykanie nie będą płacić za ochronę dla książęcej pary. Meghan i Harry odpowiedzieli na ten osobliwy tweet z dużą klasą.

Okazuje się tymczasem, że przeprowadzka do Los Angeles nie była była wcale tak spontaniczna, jak mogłoby się zdawać. Susseksowie już dawno wiedzieli, że Kanada to nie jest miejsce, w którym tak naprawdę chcą spędzić rok swojej wolności po opuszczeniu szeregów pracującej rodziny królewskiej.

Meghan i Harry rozmawiali po cichu o przeprowadzce do Los Angeles od co najmniej dwóch czy trzy miesięcy. Początkowo rozglądali się [za domem] w Hidden Hills, ale to nie wypaliło. Zachowywali szczegóły wszystkiego w wielkiej tajemnicy, ale to nie było coś, co po prostu zdarzyło się z dnia na dzień, znikąd. Wybuch [pandemii] mógł przyspieszyć ten termin, ale decyzja była podjęta już jakiś czas wcześniej, a teraz się po prostu zadomawiają.

- mówi osoba z otoczenia pary w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.com.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE