Pogrzeb księcia Filipa: książę Harry będzie JEDYNYM członkiem rodziny bez munduru?

2021-04-14 19:03 es
Książę Harry
Autor: SplashNews.com/East News

W sobotę pochowany zostanie 99-letni książę Filip. Zgodnie z życzeniem monarchy uroczystość będzie miała charakter nie państwowy, lecz wojskowy. Mimo napiętej atmosfery w rodzinie królewskiej, do Anglii powrócił książę Harry. A ponieważ oficjalnie zrezygnował z pełnienia obowiązków królewskich, stracił swoje wojskowe tytuły. Po ostatniej decyzji księcia Andrzeja oznacza to, że Harry jako jedyny z rodziny wystąpi w zwykłym garniturze.

w ostatnim czasie relacje księcia Harry'ego z rodziną nie są najlepsze. Rok temu wraz z Meghan Markle zdecydowali się opuścić rodzinę królewską i wyprowadzić do USA. Już wtedy mówiono o napiętej atmosferze między nimi... Jednak wywiad u Oprah Winfrey sprawił, że emocje zawrzały. Meghan Markle i książę Harry wspominali o rasizmie w rodzinie królewskiej!

Jednak są takie wydarzenia, które przyćmiewają rodzinne konflikty. Śmierć księcia Filipa niewątpliwie jest jednym z takich zdarzeń. Ponieważ Meghan Markle jest w ciąży, książę Harry sam przyleciał do Anglii na pogrzeb.

99-letni książę Filip zostanie pochowany sobotę. Zgodnie z jego życzeniem uroczystość będzie mieć charakter wojskowy. Wygląda na to, że Książę Harry będzie jedynym członkiem rodziny królewskiej bez munduru...

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Pogrzeb księcia Filipa: Harry wystąpi w cywilnym stroju

Brytyjskie media donoszą, że książę Andrzej poprosił królową o jej zgodę na włożenie w dniu pogrzebu uroczystego stroju admirała. 60-letni książę Yorku został honorowym wiceadmirałem Royal Navy w swoje 55 urodziny.

Książę Andrzej nie pełni jednak na co dzień obowiązków członka rodziny królewskiej. Odstąpił od nich w związku z przyjaźnią z pedofilem Jeffreyem Epsteinem 18 miesięcy temu.

Królowa Elżbieta II ma czas do piątku, żeby rozpatrzyć jego prośbę. Jeśli książę Andrzej faktycznie wystąpi w stroju admirała, książę Harry będzie jedynym członkiem rodziny królewskiej w cywilnym stroju. Oczywiście nie licząc dzieci.

Książę Harry stracił swoje stopnie wojskowe, po tym, jak wraz z Meghan Markle oficjalnie odeszli z rodziny królewskiej.

NAJNOWSZE