Kto dyskutował o kolorze skóry dziecka Meghan Markle? Oprah Winfrey zabiera głos

2021-03-08 19:02 es
Oprah Winfrey
Autor: SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News

Występ Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey wzbudził ogromne emocje. Zgodnie z oczekiwaniami ex royalsi ujawnili wiele szokujących historii. Meghan Markle wspomniała, że gdy była w pierwszej ciążę dyskutowano, jak ciemna będzie skóra jej dziecka! Trwa dyskusja, kto mógł powiedzieć coś takiego. Skomentowała to Oprah Winfrey.

Cały świat w napięciu czekał na wywiad Meghan Markle u Oprah Winfrey. Była księżna Sussex opowiedziała o drodze, jaką przeszła, wchodząc, a później wychodząc z rodziny królewskiej.

Podczas dwugodzinnego wywiadu Meghan Markle ujawniła, że spotykała się z rasizmem. I to w rodzinie królewskiej! Kto rzucał komentarze o kolorze skóry jej dziecka?

Kto dyskutował o kolorze skóry dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Jednym z najbardziej szokujących wyznać o Oprah Winfrey było to, że ktoś z rodziny królewskiej dyskutował o tym, jak ciemna będzie skóra dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Takie komentarze są niewłaściwe pod tak wieloma względami! Aż trudno uwierzyć, że mógł paść na najwyższym szczeblu.

Trwa dyskusja o tym, kto mógł analizować kolor skóry nienarodzonego dziecka. Opraw Winfrey zabrała głos. Podczas jej występu w CBS prowadzący Gayle King powiedział:

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Kto to był, kto to był, kto to był? Pomyślałem, że to bardzo wzruszające, że Harry wciąż wybiera ochronę tożsamości, kimkolwiek była ta osoba.

Opraw Winfrey odpowiedziała.

Nie podzielił się ze mną tożsamością. Ale chciał się upewnić, że wiem i gdybym miała okazję się tym podzielić, to, że ani jego babcia, ani dziadek nie byli częścią tych rozmów. ... Nie powiedział mi, kto był częścią tych rozmów. Jak widać, próbowałam uzyskać tę odpowiedź, przed kamerą i poza nią.

A kto jest Waszym typem?

NAJNOWSZE