Książę Filip miał operację serca! 99-letni monarcha zostaje w szpitalu

2021-03-04 16:03 es
Książę Filip
Autor: POOL / SplashNews.com/East News

Minęły już ponad dwa tygodnie, odkąd książę Filip trafił do szpitala "na kilka dni w celu odpoczynku". W międzyczasie został przeniesiony do specjalistycznego szpitala, w którym lekarze zajęli się jego sercem. Teraz Pałac Buckingham poinformował, że książę Filip przeszedł operację.

Książę Filip trafił do szpitala 16 lutego. Mąż królowej Elżbiety II źle się poczuł. Po konsultacji z lekarzem trafił na kilkudniową obserwację, żeby odpocząć. Jednak jego stan się nie poprawiał. Niedawno monarcha został przewieziony do szpitala specjalistycznego.

Dowiedzieliśmy się, że książę Filip ma problemy z sercem. Jednak Pałac Buckingham przekonywał, że czuje się dobrze i reaguje na leczenie.

Książę Filip miał operację serca

Przebywający w St Bartholomew's Hospital w Londynie książę Filip miał operację serca. W oświadczeniu wydanym przez Pałac Buckingham dla BBC czytamy, że zabieg odbył się w środę.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Szczegóły operacji księcia Filipa, nie są podane do publicznej wiadomości. 99-letni monarcha w przeszłości miał już problemy z sercem. W 2011 roku książę Filip został zabrany do szpitala helikopterem z Sandringham z powodu bólu w klatce piersiowej.

NAJNOWSZE