Krzysztof Rutkowski

i

Autor: WBF

Krzysztof Rutkowski pokazał KWADRATOWĄ choinkę. „Jaki Krzysiek taka choinka”

2021-12-27 9:58

Krzysztof Rutkowski uwielbia wszystko, co… kwadratowe. Dlatego tej figury nie mogło zabraknąć podczas świąt. Najpopularniejszy polski detektyw, pochwalił się kwadratową choinką. Internauci zachwyceni!

Krzysztof Rutkowski to najpopularniejszy polski detektyw. Ma na koncie mnóstwo rozwiązanych głośnych kryminalnych spraw. Media interesuje także jego życie. Często pokazuje prywatne momenty w social mediach, więc przy okazji świąt nie mógł powstrzymać się przed pokazaniem świątecznego drzewka.

Krzysztof Rutkowski znany jest nie tylko z rozwiązywania trudnych kryminalnych zagadek, ale także ze swojego poczucia humoru no i fryzury. Słynna fryzura „na Rutkowskiego” to mówiąc ogólnie kwadrat na głowie. ;)

Charakterystycznie ułożone włosy są od lat znakiem rozpoznawczym detektywa-celebryty. Na Instagramie Rutkowskiego znaleźć można sporo zdjęć z kwadratem w roli głównej.

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

- zachwycali się internauci.

Prawda, że świetny pomysł? XD

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Muszę zrezygnować z udziału w programie. Zaczynam pracę nad nową muzyką i jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Nie sądzę, by udało mi się pogodzić to z kolejną edycją. Kim jestem?

Krzysztof Rutkowski pokazał kwadratową choinkę

Krzysztof Rutkowski nie byłby sobą, gdyby podczas tegorocznych świąt nie rozśmieszył swoich fanów. Na Instagramie wylądowało zdjęcie choinki detektywa. Niby nic takiego, bo w grudniu niemal każdy celebryta chwali się zielonym drzewkiem, ale choinka Rutkowskiego zrobiona jest na wzór kwadratu!

Zamiast czubka jest prosto ścięte zakończenie drzewka, dzięki czemu imituje ulubioną figurę 61-letniego detektywa.

* Rutkowski Mistrz :)

* Jaki Krzysiek taka choinka ????

* ?panie Krzysztofie… zrobił mi Pan dzień???? wesołych….

* Uwielbiam ten dystans Panie Krzychu ♥️

* Hahaha czubki ,»Choinki» rewelacja