Marianna Schreiber

i

Autor: x-news/TVN

Marianna Schreiber w święta trafiła na… POLICJĘ! „Jestem i walczę”

2021-12-27 9:04

Te święta pozostają w pamięci Marianny Schreiber z pewnością na długo. Celebrytka odwiedziła komisariat policji! Jaki był cel tej nieoczekiwanej wizyty? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Marianna Schreiber w święta trafiła na policję. Celebrytka na Instagramie poinformowała, że została zmuszona odwiedzić komisariat policji! Powód? Cyberprzestępczość!

Jak się okazało, chodzi o to, że ktoś podszywa się pod Schreiber na Twitterze. 18 grudnia żona jednego z ministrów poinformowała na platformie, że mimo wielokrotnego zgłaszania, fałszywe konto wciąż się pojawia.

Kolejny raz Schreiber postanowiła podjąć odważne kroki i odwiedzić policję. Czy wizyta coś dała? Niestety niewiele! Zaraz po wyjściu z komendy, Marianna nagrała na Instagramie wypowiedź, w której komentuje, na jakim poziomie jest walka w Polsce z cyberprzestępczością.

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Jestem i walczę z oszustami w internecie

– podpisała jedną z relacji.

Następnie w obszernej wypowiedzi zdradziła, że walka z cyberprzestępcami w naszym kraju jest „na poziomie tragicznym”.

Pan twierdzi, że można sobie anonimowo oszukiwać ludzi, że można podburzać do nienawiści, można wykorzystywać czyjeś personalia oraz zdjęcia, które są objęte prawami autorskimi, ponieważ kwestia tego, czy policja jest w stanie do tej osoby dotrzeć, jest wielką niewiadomą. Oczywiście przyjmują zgłoszenie, zabezpieczają wszystkie screeny, wszystkie dane...

 - mówiła.

Kim jest Marianna Schreiber?

Marianna Schreiber popularność osiągnęła dzięki udziałowi w programie „Top model”. I choć jej przygoda z show szybko się zakończyła, to w show-biznesie czuje się jak ryba w wodzie. Uwagę przyciągnął fakt, że Schreiber jest żona jednego z ministrów. Celebrytka jednak reprezentuje zdecydowanie odmienne poglądy niż partia jej ukochanego.

Zaraz po zakończeniu przygody w programie Marianna dała się poznać jako wielbicielka odważnych zdjęć i pisania emocjonujących przemyśleń. Wystąpiła także w programie u Kuby Wojewódzkiego.