Krzysztof Krawczyk w 2016 roku

i

Autor: WBF Krzysztof Krawczyk w 2016 roku

Krzysztof Krawczyk ma problemy zdrowotne? Jego znajomi się martwią, żona odpowiada!

2021-03-13 19:53

Krzysztof Krawczyk jakiś czas temu ogłosił koniec swojej kariery. Nie będzie już występował na koncertach. Tymczasem znajomi artysty martwią się, że ten nie odzywa się do nich. Podejrzewają, że piosenkarz zmaga się z problemami zdrowotnymi. Sprawę postanowiła skomentować żona Krzysztofa Krawczyka. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Krzysztof Krawczyk jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Przez lata nazywany był “polskim Elvisem Presleyem”. Miało to związek z jego bardzo niską barwą głosu. Kilkanaście lat temu na koncerty Krawczyka przychodziły prawdziwe tłumy. Niedawno jednak Krzysztof Krawczyk ogłosił, że kończy swoją karierę. Ma to związek między innymi z pandemią koronawirusa. Fani byli rozżaleni, ale też bardzo wyrozumiali. W końcu piosenkarz nie należy do najmłodszych i jest w grupie ryzyka - zmaga się on z chorobami często diagnozowanymi u osób w tym wieku. 

Jednak znajomi artysty w rozmowie z dziennikarzami “Życia na gorąco” przyznali, że martwią się o Krzysztofa. Gwiazdor nie kontaktuje się bowiem z nimi. To ma być niepodobne do Krawczyka.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Krzysztof nie kontaktuje się podobno również ze swoim synem. Podobno Krzysztof Junior martwi się o to, że jego tata zachorował. Takie informacje w rozmowie z dziennikarzami “Życia na gorąco” przekazał Krzysztof Cwynar, który uczy go śpiewu.

Sprawę postanowiła skomentować żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa.

Jest pandemia, Krzysztof nie wychodzi z domu, bo jest w pierwszej grupie zagrożenia i jeszcze nie był szczepiony. Boimy się po prostu. (...) Krzysztof nie ma żadnych problemów zdrowotnych

powiedziała Ewa Krawczyk. Jednocześnie nie chciała ona odpowiedzieć na pytania dotyczące zerwania kontaktu ojca z synem zaznaczając, że jest to ich prywatna sprawa. 

QUIZ: Najbardziej kontrowersyjne teledyski wszechczasów. Znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 20
W tym teledysku nikt nie jest ubrany. Nagi wokalista jest otoczony nagimi modelkami. Jaki tytuł nosiła piosenka zespołu The Beloved, która dzięki temu teledyskowi stała się ogromnym hitem pierwszej połowy lat 90.?
The Beloved
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE