Krzysztof Ibisz się zaręczył! Joanna Kudzbalska z Top Model pokazała pierscionek

2021-02-25 16:03 es
Krzysztof Ibisz
Autor: WBF

Wiele wskazuje na to, że Krzysztof Ibisz się zaręczył! Celebryta od dawna chroni swoje życie prywatne, dlatego o dobrej nowinie dowiadujemy się dopiero teraz. Prawdopodobnie jego wybranką jest znana z Top Model Joanna Kudzbalska. Na swoim Instagramie pokazała pierścionek!

Krzysztof Ibisz świętuje dziś urodziny. Okazuje się jednak, że okazji do złożenia mu życzeń jest więcej. Celebryta od dawna chroni swoje życie prywatne i wile osób uważa, że jest singlem. Tymczasem portal Pudelek po rozmowie z gwiazdą Polsatu donosi, że Krzysztof Ibisz jest zaręczony!

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska są zaręczeni

Mało kto wiedział, że Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska są parą. Oboje unikają sprzedawania życia prywatnego. Co więcej, Kudzbalska nie funkcjonuje na co dzień w show-biznesie. Wystąpiła w programie Top Model, jednak wcale nie jest to jej główne zajęcie. Po opuszczeniu programu skończyła studia i pracuje jako lekarka w szpitalu w Warszawie.

Skąd wiadomo, że Krzysztof Ibisz się zaręczył? Oczywiście z Instagrama! Już na początku roku Joanna Kudzbalska pokazała pierścionek zaręczynowy. Jednak dopiero teraz wiemy, że kupił go Krzysztof Ibisz.

Leniwce - mistrzowie oszczędzania energii | ESKA XD - Zwierzenia Eweliny #17

Chociaż Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska nie publikują wspólnych zdjęć, to w social mediach łatwo wyśledzić ich relację. Wymieniają komentarze, lub dodają fotografie z tych samych miejsc. Para była razem na przykład w meksyku czy na wyspie Mykonos.

Portal Pudelek poprosił samych zainteresowanych o komentarz i faktycznie - Krzysztof Ibisz jest zaręczony!

Dziękujemy. W te pogodne dni życzymy wszystkim pogody ducha i kwitnącej, pięknej miłości

Odpowiedział.

Gratulujemy i czekamy na pierwsze wspólne zdjęcie zakochanych!

NAJNOWSZE