Joanna Jędrzejczyk: Polska jest jedna. Gwiazda odpowiada na krytykę za pracę w TVP

2021-02-24 17:30 es
Joanna Jędrzejczyk
Autor: WBF

Skład jury w programie Dance Dance Dance bardzo się zmienił. Nowe twarze to Joanna Jędrzejczyk i Augustin Egurrola. Wiele osób skrytykowało ich współpracę z TVP. Joanna Jędrzejczyk postanowiła wyjaśnić sprawę i wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie. Zapewnia, że "walczy dla wszystkich".

Współpraca gwiazd z TVP wzbudza wśród wielu internautów sporo wątpliwości. Odczuły to ostatnio nowe gwiazdy programu Dance Dance Dance, które nie przez wszystkich fanów show zostały przyjęte z sympatią.

Joanna Jędrzejczyk i Augustin Egurrola zastąpili Annę Muchę i Roberta Kupisza. Za współpracę z TVP posypała się w ich kierunku krytyka internautów.

Joanna Jędrzejczyk odpowiada na krytykę za pracę w TVP

Nową jurorką w Dance Dance Dance została Joanna Jędrzejczyk. Nie wszyscy internauci entuzjastycznie zareagowali na tę wiadomość. Gwiazda postanowiła uspokoić sytuację i opublikowała oświadczenie.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Na początku Joanna Jędrzejczyk zaznaczyła, że zawsze "walczyła dla wszystkich Polaków, bez względu na wasze wyznanie, poglądy polityczne, kolor skóry, tożsamość seksualną".

Tak samo jest w kwestii obecności mojej osoby w przestrzeni publicznej. Szanuję każdego człowieka. Dla mnie Polska jest jedna. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzejemy do tego, żeby szukać kompromisu i wchodzić w dialog ze sobą, zamiast wzajemnie się zwalczać i dzielić, bo na koniec dnia patrzymy na to samo niebo i oddychamy tym samym powietrzem

- napisała Joanna Jędrzejczyk.

Będziecie oglądać program TVP z jej udziałem?

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Eva Mendes?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE