Królowa Elżbieta II wróciła do zdrowia i znów prowadzi samochód! To bezpieczne?

2020-01-27 11:58 mw

Jaki jest stan zdrowia królowej Elżbiety II? Po poważnym kryzysie, z jakim monarchini borykała się jeszcze kilka dni temu, przyszła wyraźna poprawa! Świadczą o tym jednoznacznie najnowsze zdjęcia królowej. Elżbieta II znów prowadzi auto! I wygląda na to, że nadal sprawia jej to ogromną przyjemność! Zobaczcie najnowsze zdjęcia królowej Elżbiety II za kółkiem...

Jeszcze kilka dni temu brytyjskie media donosiły, że królowa Elżbieta II jest poważnie chora. Z powodu stanu zdrowia głowa Rodziny Królewskiej musiała m.in. odwołać wizytę w West Newton.

Wśród odwołanych spotkań i wizyt znalazły się też takie, których królowa nie opuszczała od blisko 80 lat, nic więc dziwnego, że w brytyjskiej prasie pojawiło się mnóstwo plotek o poważnym kryzysie stanu zdrowia 93-letniej monarchini.

Niektórzy twierdzili, że do pogorszenia kondycji Elżbiety II mogło przyczynić się zamieszanie związane z tzw. Megxitem, czyli opuszczeniem dworu przez księcia Harry'ego i Meghan Markle. Na kilku spotkaniach królową zastąpił brat Harry'ego i prawdopodobny następca tronu - książę William.

Wygląda jednak na to, że królowa czuje się już znacznie lepiej!

KRÓLOWA ELŻBIETA II ZNÓW ZA KÓŁKIEM

Stan zdrowia królowej Elżbiety II wyraźnie się poprawił i mamy na to dowody - najnowsze zdjęcia głowy brytyjskiej Rodziny Królewskiej zrobione w miniony weekend w Norfolk.

Elżbieta II znów prowadzi samochód! W sieci pojawiły się fotki uwieczniające przejażdżkę królowej po Sandringham Estate. Jej Wysokość kierowała terenowym Range Roverem.

>> Meghan Markle rezygnuje ze starań o brytyjskie obywatelstwo. Jej plany są jasne

Oczywiście jak zawsze, kiedy królowa Elżbieta II wsiada za kółko, w sieci pojawiają się pytania, czy jest to bezpieczne - zarówno dla samej królowej, jak i dla innych uczestników ruchu drogowego. Wiele wskazuje jednak na to, że Elżbieta II wciąż świetnie radzi sobie za kierownicą i najwyraźniej nie zamierza rezygnować z tej przyjemności :)

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE