Królowa Elżbieta II i książę Filip na nowym zdjęciu. Obchodzą 73. rocznicę ślubu!

2020-11-20 8:53 kp
Królowa Elżbieta II i książę Filip
Autor: SplashNews.com/East News

Relacja królowej Elżbiety II i księcia Filipa na nowo zainteresowała świat za sprawą serialu The Crown, w którym poznajemy historię ich znajomości i związku. Dziś monarchini ma 94 lata, a jej mąż w czerwcu będzie obchodził setkę. Z okazji 73. rocznicy ślubu królewskiej pary Pałac Buckingham opublikował ich najnowsze zdjęcie!

Królowa Elżbieta II i książę Filip mogą pochwalić się stażem małżeńskim, jakiego mogą pozazdrościć im wszystkie inne pary. Królowa i jej wybranek pobrali się 20 listopada 1947, co oznacza, że właśnie świętują 73. rocznicę ślubu.

Historia ich małżeństwa na nowo zainteresowała świat wraz z premierą serialu The Crown. Produkcja Netflixa pokazuje dzieje Elżbiety II na tronie i jej zmieniające się przez lata relacje z księciem Filipem. Fani monarchii doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w ich związku nie zawsze było różowo, a sam książę ma na koncie kilka win z czasów młodości. Oboje jednak mocno pracowali na to, by ich małżeństwo było pełne przyjaźni.

Królowa Elżbieta II i książę Filip na nowym zdjęciu

Dziś królowa Elżbieta II ma 94 lata, a książę Filip - 99. Z racji wieku małżonek monarchini już jakiś czas temu zrezygnował z publicznego sprawowania obowiązków, dlatego każdy jego występ staje się w Wielkiej Brytanii nie małym wydarzeniem. Tym razem możemy zobaczyć go z królową na nowym zdjęciu wykonanym z okazji rocznicy ich ślubu. Cieszy, że oboje wyglądają na nim na wypoczętych i w dobrej formie!

To nowe zdjęcie zostało opublikowane z okazji 73. rocznicy ślubu Królowej i Księcia Edynburga. Na zdjęciu Jej Królewska Mość i Jego Królewska Wysokość oglądają  rocznicową kartkę wykonaną przez księcia Jerzego, księżniczkę Charlotte i księcia Ludwika, obok innych kartek i listów wysłanych przez sympatyków.

- czytamy pod zdjęciem.

Fani rodziny królewskiej dołączyli się w komentarzach do życzeń dla królowej i księcia.

ESKA XD #010
NAJNOWSZE