Kristen Stewart i Dylan Meyer razem na stacji benzynowej! Miłość kwitnie?

2020-07-01 18:18 nk
Kristen Stewart i Dylan Meyer
Autor: GEDU, SALA/Backgrid/East News

Kristen Stewart pochwaliła się pod koniec ubiegłego roku nowym związkiem. Aktorka przekonywała, że choć z Dylan Meyer spotyka się dość krótko, już nie może doczekać się zaręczyn. Przez ostatnich kilka miesięcy panie nie były widywane publicznie razem i fani już obawiali się, że ich relacja nie przetrwałą próby czasu. Teraz wiadomo już, że przetrwała...

Kristen Stewart w połowie sierpnia 2019 była po raz pierwszy widziana ze scenarzystką, Dylan Meyer. Związek trwał około trzech miesięcy, kiedy aktorka wyznała w jednym z wywiadów, że z nową ukochaną chce spędzić resztę życia. Gwiazda Zmierzchu nie mogła wprost doczekać się momentu, w którym oświadczy się Dylan.

Kristen Stewart i Dylan Meyer nadal razem

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla wielu związków. Obowiązkowa domowa kwarantanna sprawiła, że rozpadło się choćby małżeństwo Kelly Clarkson.

Kristen Stewart od marca, kiedy wybuchła pandemia koronawirusa, była widziana publicznie kilka razy, jednak nie pokazywała się ze swoją dziewczyną. Fani zaczęli obawiać się, czy i ta relacja nie padła ofiarą przymusowego siedzenia razem w domu.

Na szczęście nie! Kristen i Dylan pokazały się razem na stacji benzynowej, gdzie Stewart tankowała auto, a Meyer skoczyła do sklepu po przekąski. Dziewczyny były nawet bardzo podobnie ubrane!

Wygląda więc na to, że miłość nadal kwitnie!

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE