Kristen Stewart na premierze filmu Spencer... w adidasach

i

Autor: Rex Features/East News

Kristen Stewart na premierze "Spencer"... w adidasach! Wygoda ponad wszystko?

2021-11-05 12:27

Film "Spencer" z Kristen Stewart opowiadający o zmarłej tragicznie księżnej Dianie cieszy się ogromną popularnością, a odtwórczyni tytułowej roli zapraszana jest na kolejne uroczyste pokazy. Na jednej z premier aktorka pojawiła się w dość nietypowym stroju. Goście przecierali oczy ze zdumienia, kiedy zobaczyli Kristen Stewart ubraną w elegancką sukienkę i... sportowe buty! Gwiazda zlekceważyła pokaz? Nic z tych rzeczy!

Kristen Stewart nie schodzi ostatnio z czołówek światowych serwisów. Gwiazda świętuje sukces swojego najnowszego filmu "Spencer", w którym wciela się w rolę tragicznie zmarłej w wypadku księżnej Diany, matki Williama i Harry'ego. Dodatkowo w ostatnich dniach sieć rozgrzała informacja, że Kristen zaręczyła się z Dylan Meyer, dziewczyną, z którą spotyka się od dwóch lat.

Kristen Stewart przyjechała na uroczystość w adidasach

W ostatnim czasie aktorka regularnie pojawia się na czerwonym dywanie, odwiedzając liczne uroczyste pokazy filmu "Spencer". Jeden z nich odbył się w nowojorskim MoMa Museum. Kiedy aktorka pojawiła się przed wejściem do muzeum, fotoreporterzy i fani przecierali oczy ze zdumienia. Gwiazda wysiadła z samochodu ubrana - odpowiednio do okoliczności - w piękną, kwiecistą sukienkę. Tyle, że na jej nogach, zamiast gustownych szpilek, goście premiery zobaczyli sportowe buty!

Wygoda ponad wszystko?

Nie oburzajcie się jednak na Kristen. Gwiazda pod żadnym pozorem nie zlekceważyła uroczystości - po prostu założyła wygodne obuwie na drogę. Zaraz po przybyciu do MoMa Museum Kristen przebrała buty na właściwe, znacznie lepiej pasujące do reszty stroju.

Zobaczcie fotki Kristen Stewart w obu odsłonach: tej bardziej wygodnej i tej eleganckiej...

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Kristen Stewart już niedługo planuje wziąć ślub ze swoją dziewczyną, Dylan Meyer. Zanim się z nią związała, jej partnerką była Sara Dinkin, a wcześniej Stella Maxwell. Kristen spotykała się też z kilkoma gwiazdami muzyki, a w latach 2009-2013 jej chłopakiem był filmowy partner z sagi Zmierzch, Robert Pattinson. Więcej o sercowym życiu Kristen Stewart dowiecie się ze specjalnego zestawienia na Hotplota.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE