Kristen Stewart znów to zrobiła! Pod tym względem daleko jej do Diany

2022-01-14 13:32 mm

Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że Kristen Stewart to jedna z najbardziej bezkompromisowych gwiazd kina ostatnich lat. Aktorka udowadnia to przy każdej możliwej okazji. Choćby swoim wizerunkiem... Nawet na oficjalne pokazy filmu o księżnej Dianie Kristen Stewart potrafi przyjść ubrana w tenisówki!

Film "Spencer" opowiadający o zmarłej tragicznie księżnej Dianie nadal cieszy się wielką popularnością, a odtwórczyni tytułowej roli zapraszana jest na kolejne uroczyste pokazy. Tyle, że Kristen Stewart nie traktuje ich zbyt poważnie. Gwiazda już niejeden raz pojawiła się na oficjalnych wydarzeniach w ciuchach totalnie odbiegających od tego, do czego przyzwyczaiły nas jej koleżanki z branży.

Teraz Kristen Stewart zrobiła to po raz kolejny! Aktorka znów przyszła na oficjalny pokaz filmu "Spencer" ubrana... w sportowe buty!

Kristen Stewart w ukochanych tenisówkach

Kiedy producenci filmu "Spencer" ogłaszali, że rolę Lady Di. zagra Kristen Stewart, wielu krytyków pukało się w głowy. Nie brakowało głosów, że znana z sagi Zmierzch aktorka nie udźwignie takiej roli, a już na pewno w niczym nie przypomina zmarłej tragicznie księżnej.

Okazało się jednak, że Kristen szybko zamknęła usta sceptykom. Film zbiera świetne noty i wiele tygodni po premierze gwiazda zapraszana jest na kolejne oficjalne pokazy. Ich organizatorzy muszą jednak pogodzić się z tym, że aktorka nie gustuje w wykwintnych kreacjach. Na wielu oficjalnych wydarzeniach lubi pojawiać się w stroju, jakiego niejedna jej koleżanka z branży nie założyłaby nawet na przechadzkę po sklepach.

Tak było i tym razem. Zobaczcie sami!

Gotuj jak Harry Potter (PRZEPISY) | ESKA XD - Fit vlog #40
NAJNOWSZE