Sandra Kubicka o dzieciach z Baronem. Zdradziła, ile pociech chcą wychować!

2021-10-26 10:10 mm

Związek Sandry Kubickiej i Barona rozkwita w najlepsze, a fani z wielką przyjemnością przyglądają się kolejnym ważnym krokom modelki i muzyka. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Sandra i Baron zamieszkali razem. W prasie pojawiły się też plotki o planach założenia przez nich rodziny. Komentując sprawę Sandra Kubicka zdradziła, ile dzieci chciałaby wychować i jak zapatruje się na to Baron. Okazuje się, że oboje są pod tym względem zgodni!

Jeszcze niedawno związek Barona i Sandry Kubickiej pozostawał jedynie ich słodką tajemnicą, a fani mogli jedynie domyślać się, że tych dwoje łączy coś więcej, niż zwykła znajomość. Prawda wyszła jednak w końcu na jaw i teraz wielbiciele modelki i gitarzysty mogą już oficjalnie kibicować ich szczęściu. A szczęścia w tym związku bynajmniej nie brakuje!

Ostatnio w prasie pojawiły się informacje, że Sandra Kubicka i Baron postanowili zrobić wielki krok decydując się na wspólne mieszkanie. Nic dziwnego, że fani od razu zaczęli dopytywać o dalsze plany pary. Kiedy założą rodzinę? Czy planują ślub i dzieci?

>> PILNE: Olga Frycz urodziła! Pokazała na Instagramie zdjęcie dziecka!

Podobne pytania mogą być dla krępujące, ale na szczęście Sandra Kubicka ma do nich duży dystans i luz. Ostatnio modelka skomentowała sprawę w rozmowie z jednym z serwisów. Zdradziła m.in. jak dużą rodzinę chciałaby założyć ze swoim ukochanym!

(o szczegółach piszemy pod materiałem wideo)

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! [ZAPOWIEDŹ]

Sandra Kubicka o dzieciach z Baronem

W rozmowie z serwisem JastrząbPost modelka odniosła się do tematu zakładania rodziny, ślubu i dzieci. Okazuje się, że Sandra Kubicka i Baron nie spieszą się z poważnymi decyzjami, choć oczywiście mają wizję tego, jak mogłoby w przyszłości wyglądać ich wspólne życie.

Ja chcę być mamą, to jest moje marzenie od wielu lat. Ja chcę mieć dwójkę, trójkę, Alek też chce mieć dwójkę, trójkę, ale nie teraz

- powiedziała Sandra. Dodała też, że na razie nie myślą z ukochanym o ślubie.

Ja już byłam dwa razy zaręczona

- przypomina modelka.

I słusznie - pośpiech jest złym doradcą, o czym przekonała się już niejedna, nie tylko gwiazdorska, para. Baronowi i Sandrze życzymy wiele szczęścia i czasu dla siebie!

Sonda
Jaka liczba dzieci jest według Ciebie idealna?
Baron i Sandra Kubicka
Autor: WBF
NAJNOWSZE